Image and video hosting by TinyPic

Wynoś się wreszcie z tej ligi, pieprzony leniu!

28 kwietnia 2013 - 22:35


Śląsk Wrocław - mistrz Polski, finalista Pucharu Polski i przed tą kolejką trzeci zespół ekstraklasy - skompromitował się w Lubinie, gdzie został sklepany z taką łatwością, z jaką Kliczko sklepał Adamka. Jakkolwiek to zabrzmi, podopieczni sympatycznego szkoleniowca z Czech powinni być niezwykle zadowoleni, że skończyło się na czterech powalających ciosach, a nie na ośmiu. Zagłębie grało tak jak lubi najbardziej: bez zbędnych podań, szybko, atakując w pełnym biegu z własnej połowy. Na spacerujących niespiesznie od miesięcy zawodników z Wrocławia była to taktyka absolutnie zabójcza.

Wielu piłkarzy Śląska zagrało bardzo słabo, ale na jednego nie możemy patrzeć. Daliborze Stevanoviciu: WYNOŚ SIĘ Z POLSKIEJ LIGI. Jesteś nie dość, że pokraczny, to jeszcze swoim pozoranctwem i lenistwem obrażasz wszystkich ludzi, którzy na oglądanie ekstraklasy wydają pieniądze. Jesteś uosobieniem wszystkich najgorszych cech sprowadzanego do tego kraju szrotu. Masz szczęście, że to nie szalone lata dziewięćdziesiąte, bo wtedy twoje spotkania z kibicami pod szatnią nie ograniczałyby się do rozdawania autografów, ale po prostu dostałbyś tak w czapę, że następnego dnia siedziałbyś w samolocie do ojczyzny. Trenerowi, który cię wystawia, powinno się dożywotnio odebrać licencję, a działacz, który cię sprowadził, powinien wyrokiem sądu zwracać wszystkie wydane na ciebie pieniądze. Ty, ze swoją wolą walki, nadajesz się tylko do parodii MMA, błazenady, jak ta wczoraj z udziałem Burneiki i Ozdoby.

Pokazywaliśmy wam kiedyś, jak Stevanović wracał do obrony w meczu Pucharu Polski z Flotą Świnoujście. Jakiś czas później odgryzł się, że po prostu nie znamy się na futbolu, bo on jest pan piłkarz i wszystko robi dokładnie tak, jak trzeba. Dzisiaj postanowiliśmy zwrócić wam uwagę na podobną sytuację. Wynik 2:0 dla Zagłębia, z kontrą rusza Małkowski. Wcale nie biegnie nadzwyczajnie szybko, na pewno nie sprintem. Za nim truchtem wraca Stevanović. Ani razu nie uznał za zasadne, by po prostu ruszyć z maksymalną prędkością. Ani razu nie docisnął, żeby na Małkowskim wywrzeć presję. Bramka ostatecznie nie padła, ponieważ Papadopulos nie trafił w bramkę. Popatrzcie (polecamy zwłaszcza 39 sekundę, to ten gość z numerem 16)…





Jak to możliwe, że mijają kolejne miesiące, a Stevanović ciągle gra? Czy to możliwe, że sztab szkoleniowy nie dostrzega, iż temu piłkarzowi się nie chce? Niektórzy mówią: ej, ale on występował w lidze hiszpańskiej! Tak, występował. Przez pół roku, bo tyle tam potrzebowali trenerzy, by uznać, że facet się nie nadaje. Przez następne półtora roku pojawił się na boisku tylko cztery razy… Paradoks. Tam grał krótko, bo był słaby. U nas gra, bo… grał i tam (nieważne, że krótko).

Cały Śląsk był dzisiaj żenujący, jednak każdą drużynę trzeba naprawiać poprzez wyjmowanie najsłabszych ogniw. W skali całego sezonu: Stevanović jest nie tylko najsłabszy w Śląsku, ale może w ogóle najsłabszy w lidze.

W tabeli wrocławian wyprzedził Górnik Zabrze, który momentami bardzo się starał, żeby mecz z Ruchem wygrać, ale momentami też robił wiele, by jednak "Niebiescy" strzelili gola. Ci jednak marnowali dokładnie wszystkie możliwe sytuacje. Mało tego - przy pierwszym golu dla gospodarzy Łukasz Janoszka podskoczył jak pięcioletnia dziewczynka grająca w gumę przed blokiem, a nie zawodowy sportowiec. Ojciec, jak to zobaczył, zapewne przeżegnał się nogą.

Wreszcie dobry mecz rozegrał Ireneusz Jeleń, co bardzo nas cieszy, ponieważ im więcej dobrego Jelenia, tym mniej fatalnego Zahorskiego. Bonin też powoli zajmuje pozycję, do której jest najbardziej predysponowany: pozycję siedzącą. Wprawdzie wciąż na ławce rezerwowych, ale mamy nadzieję, że to tylko ze względu na ograniczenia związane z przebudową stadionu - i brakiem miejsc na trybunie.


Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0
(Małkowski 34, Małkowski 58, Papadopulos 76, Jeż 84)


Zagłębie: Gliwa 5 - Widanow 6, Banaś 7, Tunczew 5, Nhamoinesu 5 - Pawłowski 7 (83. Błąd), Bilek 7 (74. Godal 5), Jeż 6, Małkowski 9 - Woźniak 5 (71. Hanzel 6) - Papadopulos 6.

Śląsk: Kelemen 2 - Ostrowski 2, Kokoszka 2, Kowalczyk 2, Pawelec 2, Kaźmierczak 1 (61. Elsner 2), Stevanović 1 (65. Cetnarski 2) - Ćwielong 2, Mila 2, Sobota 1 - Gikiewicz 1 (83. Mouloungui).


Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:0
(Kopacz 18, Jeleń 82)


Górnik: Skorupski 4 - Olkowski 6, Danch 6, Kopacz 8, Szeweluchin 5 - Nakoulma 6, Mączyński 4, Iwan 5 (83. Bonin), Kwiek 5 (77. Mosznikow), Zachara 4 - Jeleń 6 (90. Nowak).

Ruch: Kamiński 5 - Djokić 3, Baszczyński 4, Stawarczyk 3, Kikut 1 (36. Lewczuk 4) - Zieńczuk 2, Szyndrowski 3 (68. Smektała 2), Panka 3, Starzyński 5 (84. Niedzielan), Janoszka 3 - Jankowski 2.


Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2
(Frankowski 77 - Górkiewicz 63, Chmiel 74)


Lechia:
Buchalik 1 - Deleu 5, Janicki 4, Bieniuk 4, Brożek 3 - Ricardinho 1, Bąk 2, Pietrowski 1, Wiśniewski 2 (76. Machaj), Buzała 2 (76. Kugiel) - Duda 1 (58. Frankowski 6).


Podbeskidzie: Zajac 5 - Piter-Bučko 5, Pietrasiak 5, Konieczny 5, Górkiewicz 6 - Chmiel 4 (81. Janeczko), Sloboda 4, Łatka 4, Pawela 3 (72. Marko Ćetković 5), Wodecki 3 (66 Malinowski 3) - Demjan 3.


Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 0:1
(Wacławczyk 57)


Polonia: Pawełek 5 - Todorovski 2, Hołota 3, Baran 3, Pazio 1 - Wszołek 2, Tosik 2, Piątek 3, Kiełb 2 (62. Grzelczak 3), Przybecki 4 (77. Michalski) - Gołębiewski 2 (70. Kopciński 2).

GKS: Zubas 5 - Gonzalez 5, Michalski 6, Wilusz 6, Kosznik 5 - Mateusz Mak 3 (89. Michalak), Baran 4, Sawala 5, Wacławczyk 7, Madej 3 (90. Żurek) - Bartosiak 1 (79. Michał Mak).


Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:0

Piast: Trela 5 - Klepczyński 6, Polak 6, Sidqy 4, Oleksy 4 - Izvolt 4, Matras 5, Murawski 5 (63. Lazdins 5), Jurado 2 (46. Cicman 4), Podgórski 3 (88. Docekal) - Robak 4.

Legia: Kuciak 5 - Bereszyński 6, Jędrzejczyk 6, Astiz 6, Wawrzyniak 5 - Radović 3, Łukasik 5, Vrdoljak 5, Dwaliszwili 3, Brzyski 2 (81. Kucharczyk) - Ljuboja 2 (87. Saganowski).












Tagi: , ,

Komentarze

  • ~do trolla podszywajacego sie pod levego (29.04.2013 22:04:01)
    daj sobie spokoj twoje podszywki sa chujowe i chuja warte

  • ~piter1908 (29.04.2013 17:46:47)
    Chętnie wezmę 40% pensji tego pana i gwarantuję ze nikt nie będzie miał pretensji ze nie biegam :) i nawet potrafię podać czasem :)

  • ~WKS fan (29.04.2013 17:40:35)
    Pytanko mam nie wiecie jak się pozbyć czerwonego nosa?pytam serio!

  • ~Dalibor Stevanović (29.04.2013 17:25:55)
    ja zagrałem chujowo???

  • ~@ultras Zagłęia (29.04.2013 16:41:02)
    spróbuj posmarować kałem, powinno pomóc. wiecie może gdzie można szybko uszyć 50 flag?

  • ~ultras Zagłębia (29.04.2013 16:35:50)
    Wiecie czym domyć obsikanego grafa? Tylko bez spiny prosze

  • ~Roman (29.04.2013 16:16:29)
    Jeszcze raz ja zapomniałem dodać o jednym istotnym zdarzeniu na stadionie,otóż głośno wyzywamy maskotkę klubową KGHM-u czyli kreta daje nam to kolejny plus w lidze huliganów,którą zresztą sam prowadzę!

  • ~kibic KGHM Zagłębia (29.04.2013 16:15:08)
    (Nie jest w stanie skupić się na niczym innym poza swoim pokrytym uryną grafie. Czarne myśli o nie tak znów odległej przyszłości w biedaszybach przynajmniej na chwilę opuszczają sympatycznego krecika. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!)

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:12:26)
    nie tańczy kiedy muzyka gra , muzyka gra kiedy on tańczy.

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:10:24)
    przekonał Goździkową do apapu.

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:09:27)
    doliczył do nieskończoności. Dwa razy.

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:08:39)
    Nielubienie kibica slaska powoduje raka i choroby serca

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:07:53)
    zawstydził Chucka Norrisa zabijając czas poprzez wyciągniecie baterii z zegarka

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:05:31)
    ochlał się tanich win i pobił sie z kolegą na sektorze... powód bijatyki zakład ile odpalonych achtungów połknie....

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:01:50)
    nie umył rąk po sikaniu na grafa a później zajadał się orzeszkami....

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 16:00:56)
    jedyną akcje chuligańska jaką przeprowadził w lubinie było sikanie na grafa....

  • ~kibic slaska wroclaw (29.04.2013 15:59:38)
    wie ze juz niedługo powróci na oporowską

  • ~Roman (29.04.2013 15:52:04)
    Jazda pociągiem,nic ciekawego zajeżdżamy do krecikowa i honorowo smarujemy sprajem po sklepie,potem spacer na stadion po drodze napotykamy grafy Lubinków,które honorowo olewamy,dalej napotykamy 4 latarnie.na których są założone flagi Zagłębia oczywiście tracą barwy bez słowa jako ludzie zasad nigdy nie bijemy bezbronnych,dajemy im szanse ale latarnie nie podjęły rękawic więc barwy zmieniają właściciela.Mecz jak mecz żucamy papierem toaletowym i palimy piro.Po stracie 3 gola prestajemy honorowo śpiewać,powrót spacerkiem w ciszy tak że kibicosko wyjazd udany poszło 30 skrzynek wina marki samuraj,zdobywamy honorowo barwy i wracamy do domu!

  • ~kibic Śląska (29.04.2013 15:50:56)
    (zesrał się...na graf KGHM Zagłębia)

  • ~kibic Tauron Śląska (29.04.2013 15:43:44)
    (znowu się zesrał)

  • ~kibic KGHM Zagłębia (29.04.2013 15:40:24)
    (zdaje się zapominać, że jego klub jest jedynym w ekstraklasie, który ma w swojej pełnej nazwie również nazwę sponsora)

  • ~kibic Tauron Śląska (29.04.2013 15:32:52)
    (zesrał się)

  • ~POMIDOR (29.04.2013 15:30:56)
    Strasznie wypikselowana ta ekstraklasa.tv, ale powiedzcie mi, który to zawodnik Śląska najmocniej się stara, żeby ułatwić atak Małkowskiego na bramkę? Jakby grał w 2 ognie, a Małkowski był piłką !!! http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91848,13822427,24__kolejka__Zaglebie___Slask_4_0__Malkowski__2_0_.html

  • ~graf kghm zaglebia (29.04.2013 14:13:29)
    (cały w ekstrementach, smród nie do wytrzymania)

  • ~miron73 (29.04.2013 14:08:00)
    Zresztą od początku też to świetnie widać. Powrót szrotu i depnięcie sędziego. Dwa razy szybciej wraca sędzia niż szrot Ja pierdolę...

  • ~miron73 (29.04.2013 14:05:19)
    Zwróćcie uwagę 24 sekunda jak wraca ten piłkarzyna a jak zapieprza sędzia. Sędzia miał kilkanaście metrów straty do tego gościa a i tak go wyprzedził i był szybciej pod bramką śląska niż ten półpiłkarzyna. SKANDAL!!! WON!!!

  • ~koko (29.04.2013 14:02:08)
    Ciekawa strona z typami bukmacherskimi oraz konkursami. Do wygrania 21zł. Polecam: http://tylkopilka.pl/articles/konkurs-poniedzialkowe-oczko-typera-wygraj-21-zl

  • ~koko (29.04.2013 14:02:06)
    Ciekawa strona z typami bukmacherskimi oraz konkursami. Do wygrania 21zł. Polecam: http://tylkopilka.pl/articles/konkurs-poniedzialkowe-oczko-typera-wygraj-21-zl

  • ~Porter (29.04.2013 13:57:07)
    Panowie, a może prześledźcie, jak w tym meczu zagrał inny pomocnik Śląska. Numer 11. Miluś Bidulka. Człapał wolniej od Stevanovicia, nie bronił, piłkarze Lubina w ogóle nie potrzebowali biegać, żeby go wyprzedzić.

  • ~Z OSTATANIEJ CHWILI (29.04.2013 13:32:59)
    "Oczy kobry" nowym dyrektorem sportowym Śląska Wrocław

  • ~Escobar (29.04.2013 13:32:25)
    Gdzie prosięcie?

  • UEFAsklep.com (29.04.2013 13:21:45)
    Truchta sobie, generalnie ma wyjebane a;e o tak zarabia więcej od 99% swoich hejterów. Hejtujcie dalej. Jakby nie grał w pierwszym składzie, to dopiero by się ucieszył, że nic robić nie musi.

  • ~^^^ (29.04.2013 13:18:17)
    hahahaha co grali se w OBRONIE - miSZCZ Polski hahahahah masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stevanović se truchtał za zawodnikami Zagłębia i patrzył jak podają i oddają strzał hahahahaha

  • ~weszlo.com (29.04.2013 13:11:29)
    (nic sobie nie robi z tego, że jest najbardziej skompromitowaną stroną "sportową"; zakolisty szef nadal pluje jadem wyzywając wszystkich wokół; nie przyjmuje do wiadomości że dla większości czytelników jest półgłówkiem; portret Lukasa Barriosa ozdabia każdą ścianę w redakcji)

  • ~wzl1991 (29.04.2013 12:54:53)
    Oddac 3 pkt Zaglebiu, Boniek gamoniu!!!

  • ~Władysław Łach (29.04.2013 12:54:47)
    Ślunsk Wrocław się w Lubinie kur... totalnie skompromitował!!!

  • ~:) (29.04.2013 12:29:08)
    Opierdoliłbym kawał dziczyzny ...... gdzie jest dzik? :)

  • ~OBY SIĘ WIEPRZ DZIŚ BARDZIEJ WYSILIŁ NIŻ OSTATNIO (29.04.2013 12:27:59)
    (czeka z wypiekami na pijackie wypociny prosiaka)

  • ~dobra dobra, CZAS NA ŚWINIAKA (29.04.2013 12:25:59)
    !!!!!

  • ~ulf (29.04.2013 12:18:50)
    gdzie spaślak, już południe to zaczyna być kpina

  • ~kibic śląska (29.04.2013 12:05:59)
    (nie wie o tym, że na desce klozetowej mam herb jego ulubionego klubu, na którym dokonuje codziennego rytuału oddawania uryny i ekskrementów)

  • ~QWE (29.04.2013 12:03:31)
    Gdzie wieprz?

  • Krupcik (29.04.2013 12:03:30)
    Dajcie gościowi spokój, przecież to była jego maksymalna prędkość.

  • ~kibic TAURON Śląska (29.04.2013 11:59:29)
    (zapominając, że jego drużyna przegrała właśnie 4:0, płacze w internetach wypominając wyniki sprzed kilku lat o których już nikt nie pamięta)

  • ~kibic KGHM Zagłębia (29.04.2013 11:39:12)
    (nie pamięta już o mało sympatycznej wtopie 1-5 ze Śląskiem na swoim stadionie. A przecież zdarzyło się to ledwo w zeszłym sezonie. Pamieć krecika zdaje się być bardzo krótka)

  • ~Levy (29.04.2013 11:34:45)
    (w drodze na stadion postanawia odłączyć się od zespołu i obsikuje wraz z chuliganką Romka Andersena okolicznego grafa. Sympatyczny Staszek celuje najwyżej i przy okazji zahacza strumieniem o kibica Śląska. Nożownik próbuje odciąć mu przyrodzenie, ale Stanisław postanawia zamknąć mu usta, czym wprawia kolegę w osłupienie. Zabawy trwają w najlepsze. Już nie tylko cała Polska jebie Śląska...)

  • ~zakola na cenzurze (29.04.2013 11:19:04)
    weszło jest git. ćwiąkała i redaktor naczelny są wybbitnymi żurnalistami

  • ~Paweł (29.04.2013 11:09:45)
    Komentarze z Levym są już nudne i coraz bardziej chujowe. Ciekawe, że jest cenzura na zakola, ale nie te pierdoły.

  • ~(L) (29.04.2013 11:09:35)
    Przy akcji małkowskiego sędzia biegnie sprintem a ten gałgan ze śląska sobie truchta, Dobre.

  • ~Wiii wiiii (29.04.2013 11:04:23)
    Już czas na świniaka!

  • ~Polarowiec (29.04.2013 11:01:14)
    TYLKO POLAR ZKS!!!

  • ~kibic KGHM Zagłębia Lubin (29.04.2013 10:52:27)
    (Nie jest w stanie przeszkodzić kibolom z Wrocławia i Legnicy w obsikiwaniu jego cudownego grafa. Lęk przed groźnymi panami policjantami całkowicie paraliżuje biednego krecika.)

  • ~studenty (29.04.2013 10:51:07)
    jak to oglądałem, to jedyny, kogo mi było żal, to był Levy. Jak go pokazywali, to naprawdę wyglądał na przygnębionego.

  • ~(kibic Śląska - szlachta) (29.04.2013 10:41:24)
    Okazuje arystokratyczno-szlacheckie korzenie szczajac pod szczelna eskorta policji na mur w zbitej grupie umożliwiającej wzajemne obryzgiwanie sie i wesołe żarty dotyczące zenujacych rozmiarów przyrodzen. Czekają na reakcje. 'Szkoda ze nie zabralem psa' - myśli - 'mógłbym kazać mu oddać gnoj na chodnik jak to robimy w szlacheckim Wrocławiu.' W drodze powrotnej najbardziej obryzgani braterskimi ekskrementami otrzymują oficjalne gratulacje. Frakcja która popuscila juz przy 3 bramie wcześniej pozbywszy sie papieru toaletowego po wyrzuceniu go na boisko protestuje! Są nie mniejszymi bohaterami. Skandal wisi w powietrzu. Czy ekskrementowe eldorado nie będzie miało końca?

  • ~świniobicie czas zacząć (29.04.2013 10:35:02)
    KNURZE! WYNOŚ SIĘ WRESZCIE Z TEGO PORTALU PIEPRZONY LENIU. Doczekam się kurwa wreszcie jakichś wypocin przed południem?

  • ~reklamaa (29.04.2013 10:31:38)
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/602660_487296991325391_1852398362_n.jpg

  • ~mędrzec syjonu (29.04.2013 10:26:29)
    stevanovic to efekt spisku legii

  • ~Łobuz (29.04.2013 10:17:52)
    Gliwa zasłużył na więcej!

  • ~łoderka (29.04.2013 10:12:30)
    akurat grająca w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy) Odra dostaje grubo ponad pół miliona z miejskiej kasy. Mimo to już trzeci sezon nie może awansować. Jednym słowem wy się tam w Opolu lepiej nie wymądrzajcie...

  • ~gracz (29.04.2013 10:05:40)
    Spokojnie odejdzie Mila to i Nieciecza bedzie ich klepac.

  • ~odra opole (29.04.2013 10:00:03)
    Hehe, wrocławianie się znowu napinają, jak to w Lubinie klub jest utrzymywany z publicznej kasy. To prawda, ale akurat Śląsk nie jest ani trochę lepszy - kasa miejska państwowy Tauron, a gratis jeszcze zapomoga dla miliardera. W Lubinie przynajmniej nie finansują dodatkowo biznesmenów;) No i mają kilku fajnych piłkarzy - nie kojarzę ani jednego meczu, który Śląsk wygrałby przekonująco. Wystarczy porównać bilans bramkowy Śląska i Zagłębia.

  • ~Cała Polska (29.04.2013 09:50:58)
    Jebie Śląska

  • ~kibic Śląska Wrocław (29.04.2013 09:39:03)
    (udaje, że znowu nic się nie stało, że przegrali z FC Barceloną. Sprawdza w wikipedii ilu mieszkańców ma Lubin. Dopada go głęboka depresja, czarne myśli. "Nie do pomyślenia aby tak potężne miasto, polski Nowy Jork mógł sięgnąć dna..."

  • ~kibic KGHM Zagłębia Lubin (29.04.2013 09:20:09)
    ścierając wrocławskie siki ze swojego zbezczeszczonego grafa zastanawia się co to będzie gdy opłacalne w wydobyciu pokłady miedzi się skończą. Czy jego ulubiony warzywniak utrzyma lubińską piłkę nożną? Czy sympatyczny Donaldhinio zacznie dopłacać do kopalni? Ja szczerze wątpię...

  • ~Aaron Szechter (29.04.2013 09:06:49)
    Odddpieerrddddolcie sieee od Stevvvanovica !

  • ~To jasne (29.04.2013 08:42:21)
    kupili go bo przypomina Fabregasa, a to kiepscy to mysleli ze bedzie tez tak grał a tu klops

  • ~pawe(L) (29.04.2013 08:21:29)
    bardzo dobry gracz oby takich w Sląsku wiecej

  • ~Siejewicz ( The sedzia) (29.04.2013 06:05:19)
    LEGIO, PRZEPRASZAM! To juz sie nie powtorzy. I chce znow, jak co tydzien sedziowac Legii, zeby udowodnic ze pasuje do druzyny. PS... ale nic straconego. Na Lecha poslemy im Gila to sie wyrowna.

  • ~Staszek założyciel (29.04.2013 03:54:31)
    Weszło, to ja poniekąd wymyśliłem Staszka w nawiasach, byłem jednym z prekursorów tego stylu, grubą kasę mi wisicie.

  • ~jellob (29.04.2013 02:09:05)
    no i tak było, nie wiem czy dalej w Zduńskiej Woli jest napis na garażach( 10 lat temu był) : „prawdziwi mężczyźni pierdzą przy szczaniu”, staliśmy. szczaliśmy, pierdzieliśmy, na grafy kretów i czekaliśmy na reakcję, a tu dupaaaaaaa

  • ~arturo (29.04.2013 01:36:23)
    piękny tekst

  • ~(kibic śląska - szlachta) (29.04.2013 01:31:02)
    Ze łzami w oczach, pod eskorta policji sika na graf Zagłębia na lubinskim garażu. 'Ale im pokazaliśmy' - myśli. 'Na pewno to opiszę i zilustruje na swoim blogu jak tylko wyladują mnie z wagonu w Breslau'. Wynik 4:0 cieżko wisi swym wspomnieniem w powietrzu...

  • ~stanislavL (29.04.2013 01:00:43)
    ^ Jedzie na dworzec PKP odebrać 3 kolegów z czasów Ołomuńskiego poprawczaka Karela Svobode, Jaromira Hvasta i kulawego Zdenka. Kiedy pociąg się zatrzymuje Stanislav wyjmuje już na powitanie nalewkę księcia Poniatowskiego .Jednak kiedy drzwi się otwierają ukazuje się widok szamotaniny 3 czeskich kolegów z konduktorem i SOKIstami . Stanislav decyduje się na bohaterski czyn odwrócenia uwagi Sokistów zaczyna szarpać za włosy ciężarną kobietę stojącą obok. SOKiści zostawiając 3 czeskich kolegów biegą do Stanislava. Temu jak zwykle nie pracujące na medal zwieracze przychodzą z pomocą . Po chwili fetor nie przeciętny, sztynks wszechogarniający. Ciężarna ,sokiści i kontrolerzy otumanienie w fekaliach. 4 ołomuńskich zbóji rozbiega się w cztery strony świata. Pijańsko ołomuński terror znowu odwiedził Wrocław^

  • ~stanislavL (29.04.2013 01:00:13)
    ^kręci się w okolicach wrocławskiego POLMOSU (prod.wódki) ,jest schludnie ubrany i zaczesany. W ręku trzyma ołówek i kartkę. Robi jakieś notatki. Zaczepia panią Stefanie (58l) pracującą jako sprzątaczka w POLMOSIE. Pod przykrywką pracownika kontroli BHP wypytuje o liczbę wyjść ewakuacyjnych, strażników, rodzajów zamków w drzwiach i alarmów. Konkubina w lokalu socjalnym szyje kominiarki z zasłonek ze znaczkami 'PKP' i 'TLK'. Przygotowania do akcji o kryptonimie '' ołomuński trzmiel wkracza do akcji'' nabierają tempa^

  • ~stanislavL (29.04.2013 00:59:48)
    ^piątek rano , godzina 8.00 . Stoi pod blokiem socjalnym popijając nalewkę ks. Poniatowskiego. Przygląda się jak policja i pracownicy MOPS-u i firmy przewozowej dokonują wysiedlenia z lokalu socjalnego rodziny Matusików wraz 5 dzieci. Złowieszczo się uśmiecha,czuje się dowartościowany , straszy małe dzieci że wraz z rodzicami trafią do lochów ,komentuje głośno śmiejąc się z ludzkiej niedoli. Pracownik MOPS-u stara się wytłumaczyć niestosowność zachowania Stanislava. Wywiązuje się wulgarnie brzmiąca odezwa. W stronę pracownika Mopsu leci pusta butelka po nale.ks. Poniatowskiego. Stróże prawa zdaje się nie zauważają całej sytuacji. Pijacki terror dla rodziny Matusików chyba się już skończył^

  • ~stanislavL (29.04.2013 00:59:26)
    ^ wiosna, czas wykwaterowań z lokali socjalnych których mieszkańcy zalegają z czynszem i wzniecają burdy. Do pokoju kierowniczki MOPS pani Zosii (54l) wchodzi elegancko ubrany i zaczesany do tył Stanislav. Tym razem wodą brzozową się pokropił a nie wypił. W ręku trzyma reklamówkę a w niej podroby ptasiego mleczka i paczkę kawy pedros . Uśmiechając się zalotnie wręcza kobiecie prezent dodając co chwilę komplement na temat urody kobiety. Gaworzy miło z kobietą na temat cudownej krainy turystycznej Ołomuńskiej prowincji oraz Ołomuńskiej fabryki kabli zamkniętej w 1991r. Finalnym aktem rozmowy jest wykreślenie Stanislava i konkubiny z listy wysiedleń.Ich miejsce zajmuje małżeństwo Matusików z pięciorgiem dzieci. Pijackiemu eldorado już chyba nic nie przeszkodzi^

  • ~stanislavL (29.04.2013 00:58:42)
    ^do kierowniczki MOPS przychodzi podanie poleconym . Kierowniczka czyta ''Szanowna Pani,my lokatorzy bloku socjalnego zwracamy się z uprzejmą prośbą o usunięcie z naszej wspólnoty obywatela Czeskiej republiki niejakiego Stanislava. Zakłócanie ciszy nocnej przez tego pana jest na porządku dziennym. Prowadzi on w swoim lokalu melinę która często zamienia się w miejsce imprezy alkoholowej . Najgorzej jest jak z wizytą przyjeżdżają 3 koledzy z Ołomuńca.Cały blok socjalny dosłownie chodzi. Większość mieszkańców jest prześladowanych przez tego Pana a w szczególności Pani Jadwiga lat 78. Oddawanie moczu i kału na klatce schodowej i przed blokiem jest już normą. Odpiłowywanie metalowych poręczy oraz odkręcanie żarówek na klatkach również należy do zwyczajów Pana Stanislava. Pewnego niedzielnego ranka odpiłował wszystkie anteny satelitarne na dachu przez co naraził na straty finansowe 6 rodzin.Nie jesteśmy wstanie wymienić wszystkich przykładów skandalicznego zachowania ale przywołamy przykład zawodów w borowaniu wiertarką dziur w ścianie w środku nocy . Dalsze życie z tym panem pod jednym dachem jest już poza naszymi siłami,spokojne życie przez nie bójmy się użyć słowa pijacki terror zamieniło się w koszmar. Pan Stanislav jest bardzo niebezpieczny a trudno wytłumaczyć mu niestosowność jego zachowania gdyż rzadko widywany jest trzeźwy, z wyrazami szacunku....w tym momencie do pokoju kierowniczki MOPS wchodzi ładnie ubrany i zaczesany Stanislav. W ręku trzyma kaktusa i podroby ptasiego mleczka. Puszcza filutarnie oko do kobiety . Ta się uśmiecha do Staśka, ma słabość do niego. Pijackiego terroru w bloku socjalnym nic nie jest w stanie zatrzymać^

  • ~stanislavL (29.04.2013 00:58:20)
    ^dowiaduje się że w niższych polskich ligach od 4 ligi po b klasę piłkarze wpisywani są do protokołu meczowego na podstawie karty chipowej lub dowodu osobistego który trafia do sędziego na czas meczu . Operacja o kryptonimie ''ołomuńskie przechwycenie'' . 3 kolegów z czasów ołomuńskiego poprawczaka Jaromi, Karel i kulawy Zdenek zatrzymuje sędziego jadącego na mecz B klasy grupy Wrocław I pomiędzy drużynami Ruch Warzęgowo a UKS Krzydlina Wielka. Sędzia zostaje skrępowany i pozbawiony stroju sedziowskiego. Pod stadion w Warzęgowie na wigry III podjeżdza Stanislav przebrany za sędziego. Przed spotkaniem wypełnia protokół i pobiera od drużyn dowody osobiste. Kiedy oba zespoły czekają na arbitra Stanislav ulatnia się przez okno i odjeżdza cichcem wigramii III w stronę Wrocławia. W tym czasie 3 czeskich zbójów bełkotem czesko-polskim tłumaczy kierowniczce oddziału provident żeby wtrzymała się jeszcze z zamknięciem lokalu. Pijacki terror już nawet niższe ligi spotyka^

  • ~Zbigniew Lach (29.04.2013 00:51:54)
    śląsk się kurwa skompromitował

  • ~Apk (29.04.2013 00:46:40)
    Alfabet Staszka miażdzy ...:) ,jedyne co można dodac to na "S" -Szamotanina,jednoznacznie kojarząca sie z SL :)

  • ~Śląsk Wrocław... (29.04.2013 00:34:47)
    Sztandarowy przykład na to jak piłkarzyki zwalniają trenera.PAN TRENER OREST LENCZYK doprowadził to piłkarskie truchło do tytułu mistrza Polski. Z ligowej dupy wywindował to coś do pucharów.I wtedy jajo zaczęło być mądrzejsze od kury.I stało się pucharową pizdą.Następny przykład. Lech wygrywa ligę .Wchodzi do rozgrywek pucharowych.W grupie ma Juve,MC i statystów od Red Bula.Wychodzi z grupy.Zmiana trenera z Zielskiego na Jezusa Marię i co? Koniec pucharowej przygody. Może nadszedł czas że zamiast wymieniać trenerów trzeba wypierdalać zawodników?I jeszcze jedno.Może nadszedł czas żeby grać naszymi chłopakami?Po kiego huja Legia sprzedała swoją najlepszą młodzież?No kurwa po co? Nie jestem fanem Legii ale mam wrażenie że na młodych dalej by zajechała niż na jebanym borsuku Ljubiji. Czas ludkowie kochani podnieść hasło... POLSKA PIŁKA DLA POLAKÓW!!!! I odzyskać godność naszych POLSKICH trenerów. Tyle.

  • zaglebiak (29.04.2013 00:34:44)
    To Podbeskidzie to jakas rodzina Koltonia ze ich tak nie lubicie Weszlo ??Caly czas z wielkim przekonaniem pierdolicie ze spadna,wielce to podkreslajac ,dodajac w nawiasy "ze napewno !!" O ile na poczatku rundy moglem zrozumiec ze sie ze mna nie zgadzacie ,ze nie wierzycie ze Polska kopana na poziomie ekstraklasy wiele sie nie rozni od kopania chlopakow z podworka i ze tu kazdy moze wygrac z kazdym bez wyjatkow ,ze Podbeskidzie nawet z chlopakimi wzietymi z okolicznych boisk moze spokojnie stawic czola tym naszym ligowym gwiazdom ktorym nawet nie chce sie biegac,ze do zdobycia jest 45 punktow na wiosne a tylko bodajze 9 punktow straty do bezpiecznego miejsca .Po trochu rozumiem ze przewaga punktowa przeslaniala wam rzeczywistosc i ze mogliscie poprostu nie wierzyc w takie rzeczy ,natomiast nie rozumiem czego innego .Nawet dzis gdy to Podbeskidzie gra wedlug mojej opini ,zaraz po Lechu najlepszy/najskuteczniejszy futbol w naszym kraju wy piszecie dalej swoje... ze Podbeskidzie napewno spadnie !? Ze Podbeskidzie gra tylko o 15 miejsce ktore moze dac im mimo wszystko utrzymanie !? Przeciez to tak jakby dac tym chlopakom w pysk ! Noty COTYGODNIOWE dajecie im kurwa takie ze rece i szczena opadaja jakby zupelnie nie zauwazajac tego ze chlopaki PO RAZ KOLEJNY zagrali bardzo dobrze ,madrze i co najwazniejsze PO RAZ KOLEJNY zasluzenie wygrali i zapisuja 3 pkt na koncie . Wy dajecie im noty na poziomie Legii !? No kurwa !Sympatyzuje z Legia (braci sie nie traci ) ale ich gra ostatnio(wlasciwie od poczatku rundy ) to naprawde poziom lekko mowiac ..niepowalajacy .Napewno slabszy niz Podbeskidzia a mimo to w waszych ocenach tego nie widac.Nie kumam skad taka u was niechec do Podbeskidzia ?To taka solidarnosc kibicowska z Pogonia (ktora gra kurwa tragikomicznie i SPADNIE do 2 ligi )?Solidarnosc z kibicami Zaglebia Sosnowiec dla ktorych wiadomo ... w Bielsku tylko BKS ? Wstyd przyznania sie do bledu za przedwczesne skreslenie z szans na utrzymanie ? Rodzina Koltonia ? Czy moze jakis inny kompleks na ich punkcie ? Jest jakos wytlumaczalna wasza niechec do tego klubu ? A moze idac sladami "fryzjera " to w utawiacie lige w waszej zabawie ...Ustaw lige i poprostu nie dajecie szansy wygrania wiekszej ilosc punktow uczestnikom ktorzy maja ich w swoim skladzie ? Jest jakies logiczne wytlumaczenie ? Czy za tydzien gdy Podbeskidzie na 99% dojdzie Pogon na 1 punkt tez napiszecie ze Podbeskidzie na pewno spadnie .....( na 100% !!!) ?

  • ~Dalibor Stevanović (29.04.2013 00:27:46)
    (oszczędza siły biegając na pół gwizdka, by zaraz po meczu już na pełnej prędkości popędzić do najbliższego spożywczaka po butelkę fioletowej ambrozji dla strapionego trenera. Po powrocie wzruszony czeski szkoleniowiec ściska piłkarza i obiecuje mu, że zawsze będzie miał u niego miejsce w składzie. Emocje sprawiają, że trener Śląska traci panowanie nad zwieraczami. Szatnia cała w ekstrementach, skandal wisi w powietrzu)

  • ~MISTRZ (29.04.2013 00:22:32)
    Gdzie jest grubas pierdolony ? jest już poniedziałek, a ta świnia jeszcze się opierdala, tydzień temu lipę dał... postaraj się grubasie bo inaczej każdy będzie miał w Ciebie wyjebane jak SKRZECZ w Twoje zjebane MMA

  • ~adik (29.04.2013 00:20:34)
    Sidqy z Piasta 4 nota ? wy jestescie slepi czy tylko udajecie ?:)) cala obrona Piasta na 6 jak nie 7,dlugo dlugo nie dali Legii pograc w tym meczu,a wkoncu grali z Liderem jakby nie było,ktory osttanie 5 meczy wygral, Gliwa tez zasluzyl na wiecej niz 5 ale za nazwisko zanizona nota podejrzewam,i ciekawe czemu dla Treli 5 tylko,skoro bronil wszytsko co lecialo w bramke :)

  • ~jellob (29.04.2013 00:15:58)
    wielkie mi halo, przecież chłopaki „tworzą” swoją tradycję, a tradycja święta rzecz ( jak pod innym tekstem dowodzi @rulon). Do rzeczy, Śląsk raz w rundzie ma wpierdolić 4 bramkami ( Śląsk-cwele 0:4, żabole-Śląsk 4:1, krety-Śląsk 4:0), ale mimo wszystko: nasze serca biją za ŚLĄSK!!!

  • ~Burneika z zadyszką (29.04.2013 00:11:56)
    Nie ma lipy !!!!

  • ~kopacze śląska wrocław (29.04.2013 00:00:00)
    (w odwecie za pijacki terror postanawiają puścić mecz z odwiecznym rywalem w żenującym stylu, w nadziei że skompromitują sympatycznego szkoleniowca z czech i doprowadzą do jego dymisji. prowodyrem spisku i głównym jego mózgiem, pociągającym sznurkami zza kulis jest patejuk, który ze względu na zbliżający się sezon na turystykę kajakową pragnie odzyskać dowód osobisty. na głównego wykonawcę los wskazuje stevanovica, który jako pupilek czeskiego guardioli niczym brutus ma zadać decydujący cios. plan wydaję się rozwijać znakomicie, na boisku drużyna dostaje srogi łomot, lecz o dziwo - twarz ołomunieckiego mentora nie zdradza objawów zaniepokojenia bolesną porażką. wszystko dlatego, że przejrzał on niecne plany spiskowców i w międzyczasie gdy odziani w zielone stroje piłkarze pozorują grę, dostawszy się do szatni mietek z konkubiną konfiskują wszystkie precjoza należące do piłkarzy śląska. podczas gdy lokalne media rozpisują się o katastrofie i klęsce śląska, sympatyczny koneser fioletowej ambrozji odnosi swój cichy triumf. żadne niecne knowania nie są w stanie przerwać pijackiego eldorado)

  • ~Stanislav A do Z mistrzostwo!!! (28.04.2013 23:55:35)
    Zajebiste, jeden z najlepszych tekstow o Stasku, szacun autorze!

  • ~nerfus (28.04.2013 23:51:46)
    Maku, nieróbstwo to jedno, a świadomy brak reakcji to drugie, żywcem przypomina mi to Wisła-Legia 0-6, gość mija 5-6 obrońców, a oni rozstępują się przed nim... Skończmy z tym gadaniem, że jak Małek robi wałek to ktoś mówi,że miał słabszy dzień, pomylił się itp.

  • ~Sigfried de Löwe (28.04.2013 23:40:14)
    Ich habe grubo babe.

  • ~levy (28.04.2013 23:38:59)
    (zwraca dowod stefanovicowi. ten odbiera jedzoznacznie gest sympatycznego Czecha - to wotum nieufnosci. czad pakowac manatki)

  • ~Maku (28.04.2013 23:33:16)
    Nerfus-ucinajac dyskusje-kazda puszczona bramke w wyniku nierobstwa obrony bedziemy usprawiedliwiac handlowaniem?bez przesady,po prostu tegoroczny Slask jest najzwyczajniej w swiecie druzyna a srodek tabeli.nic wiecej.a czy polegnie Lubin w Bielsku?powiem Ci,ze obstawie remis i pogadamy wtedy.

  • ~Ekspert największy (28.04.2013 23:24:12)
    @maku to bodaj Napoleoni był ten Włoch z Widzewa

  • ~Maryla Rodowicz do Cezarego Pazury (28.04.2013 23:23:13)
    Wal się na ryj frajerze !!!

  • ~Krzysztof (28.04.2013 23:22:09)
    Jestem jasnowidzem. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące przyszłości Dzidosława Żuberka. Pozdrawiam

  • ~Krzysztof (28.04.2013 23:22:08)
    Jestem jasnowidzem. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące przyszłości Dzidosława Żuberka. Pozdrawiam

  • ~Krzysztof (28.04.2013 23:22:07)
    Jestem jasnowidzem. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące przyszłości Dzidosława Żuberka. Pozdrawiam

  • ~(Cezary Pazura do Stevanovica) (28.04.2013 23:19:58)
    JUŻ NIKT PRZEZ CIEBIE NIE STRACI BRAMKI, LESERZE PIERDOLONY!!!

  • ~andrew (28.04.2013 23:18:55)
    powinniscie zatrudnic zagranicznych kibicow, nie znajacych nawet paru pilkarzy polskiej ligi i im dawac oceniac pilkarzy. za bardzo przyklejacie sie do latek pilkarzy. vrdoljak zagral fatalnie wczoraj - owszem pare fajnych wejsc rozprowadzajacych pilke, ale w defensywie tragedia, powazne straty, gdy lukasik mial pilke to mu sie nie pokazywal do gry tylko chowal, vrdoljak z pewnoscia gral gorzej od ljubo, ktory cos szarpal ale nie szlo. no i gliwa... rozumiem ze gosc nie bedzie nigdy cassilasem ale zagral chyba najlepszy mecz w karierze, kilka interwencji naprawde konkretnych, nie odbierajcie mu tego tylko z powodu ze slask wyszedl bez napastnika ; x

  • ~aaa (28.04.2013 23:18:19)
    Alfabet z dołu mistrzowstwo świata, nieźle się uśmiałem :D

  • ~hyhy (28.04.2013 23:17:39)
    Uuuuu, weszlo coś złe, że Ślunsk dostał oklep od Zagłębia. ;-)

  • ~nerfus (28.04.2013 23:13:59)
    Dziwnym trafem mogę się założyć, że to świetne niby Zagłebie i tak polegnie w Bielsku...

  • ode mnie Czesiek nie chciał świadectwa uczęszczania na w-f (28.04.2013 23:09:50)
    Puścili-nie puścili, oszczędzali-nie oszczędzali. Może oszczędzają się na mecz z Legią. To tylko domysły. Fakty natomiast są takie, że mecz derbowy srodze przejebali.

  • ~nerfus (28.04.2013 23:07:24)
    Chcesz powiedzieć, że to samo Zagłębie, które dostaje u siebie z Ruchem zupełnie na luzie strzela 4 gole Śląskowi ?

  • ~KS_Stilon (28.04.2013 23:07:11)
    W końcu któryś z komentatorów zauważył to co widzimy od dawna.Niech spierdala jak najprędzej.No chyba,że w życiu codziennym też jest taki ''szybki'',to trzeba będzie go z tej ligi wyjebać na własną rękę.

  • ~M (28.04.2013 23:06:52)
    oglądałem mecz Zagłębie Śląsk od 2:0 i Śląsk wcale od tego stanu źle nie grał. cały czas przy piłce, stwarzali zagrożenie, ale Zagłębie popisowo wykorzystywało swój największy atut - zabójcze, szybkie kontry. w ogóle Zagłębie wg mnie to drużyna z najwyższym (może po Lechu) potencjale ofensywnym w "Ekstraklasie".

  • ~nerfus (28.04.2013 23:05:12)
    A teraz Maku obejrzyj drugiego gola Małkowskiego i zachowanie obrońców, którzy mogą wślizgiem,ale NIE CHCĄ odebrac piłki Małkowskiemu !

  • ~Ćwiąki nie wiedział gdzie iść do szkoły (28.04.2013 23:04:42)
    Autor: t0m3k   Data: 2005-06-23 13:17 A ja się cały czas zastanawiam do jakiej szkoły iść po gimnazjum ;-/ Albo LO2 albo do Kopernika. Nie mam pojęcia co wybrać. Czy to prawda w LO2 lekcje sa w roznych porach? Jesli tak to troche glupio. A w koperniku mowia, ze straszne rycie i wogole. co mi radzicie?

  • ~Maku (28.04.2013 23:00:29)
    Napoleoni o tego typa mi chodzilo.a do jegomoscia,ktory weszy puszczony mecz-czy naprawde myslisz,ze wsadsic Slaskowi 4 szrumi to az taki wyczyn?Lubinanie graja w miare szybka pilke jak na nasze realia i tj wspomniano to na Slask wystarczylo.jak dajmy na to Legia jebnie Lecha trojka(a jebnie)to tez oglosimy kupczenie meczami?po prostu na tak slaba lige wystarczy troche biegania biegania i biegania i to wystarcza na wynik taki jak w Lubinie

  • ~paweł mocniej (28.04.2013 22:52:19)
    Zarzeczny bierze urlop ? https://www.youtube.com/watch?v=U2doPbsqBHs

  • ~nerfus (28.04.2013 22:51:27)
    Czy wy nie widzicie,że Śląsk ewidentnie puścił ten mecz ? Zagłębie wchodziło jak w masło ! Chyba u buka porażkę obstawili !

  • ~zdziwiony (28.04.2013 22:49:59)
    Gliwa 5? gral mecz zycia chyba... Slaba nota za nazwisko

  • ~@maku (28.04.2013 22:49:46)
    z Włochów grał Oshadogan, oraz Napoleoni. Z Niemców grał Carsten Nulle w Górniku Zabrze i Marco Reich w Jadze.

  • ~Stanislav od A do Z (28.04.2013 22:48:02)
    A-alkohol – rzadko używa tej nazwy choć w jego organizmie gości non-stop B- Brzeszczot – bez brzeszczota ani rusz. Zawsze może się coś trafić ciekawego do odpiłowania. C- Caritas przy kościelny- miejsce gdzie zgłasza się po żywność , nie rzadko wywiązuje się szamotanina z pracownika lub księdzem proboszczem któremu zarzuca nie uczciwe gospodarowanie darami ,zarzuca korupcjonizm. Prawdopodobnie jest to złość w związku z tym dają ryż , makaron a nie denaturat, spirytus. D- Dykta , denaturat – napój energetyczny Stanislava utrzymujący go przy siłach. Ma obsesje na ich punkcie. E- Ekskrementy – nie rzadko w porę przychodzą w trudnych chwilach i opresjach oczywiście z pomocą. F- Funkcjonariusze straży miejskiej , policji ,ucieka przed nimi swoim rowerem .Czasami przerywają sieste w rowie. G- Gikiewicz- człowiek który strzela z ucha Stachovi. Ten w zamian wystawia go czasem na mecz . H- hultajstwo – czyli margines społeczny, łobuzeria, łajdactwo. Częste zachowani sympatycznego wąsacza spowodowane pragnieniem którego nie może ugasić. Zachowanie te objawia się jeżeli Stach nie otrzyma tego co chciał. Np. po nie udanej próbie wymuszenia daniny od proboszcza zaczął śpiewać zbereźne piosenki o cipie św. Zyty. J- Jadwiga pani, sąsiadka ,lat 78 mieszkająca samotnie, permanentnie prześladowana . Udaremniła próbę oszustwa metodą ‘’na wnuczka’’. K- Konkubina – kobieta z którą obecnie jest, zasadniczo mało o niej wiadomo. Na pewno kobieta ma cierpliwość do Stacha . L-Lokal socjalny – mieszkanie Stacha, melina, M.- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej- Prawdopodobnie ma jakiś układ z kierowniczką ośrodka. MOPS ewidentnie przymyka oko na wybryki Stacha jak np. demolowanie izby socjalnej oraz bloku. N Nalewka Księcia Poniatowskiego- jeden z ulubionych trunków , rano wieczór we dnie w nocy. O- Ołomuniec- rodzinne miasto , pierwsze popijawy, nauka kłusowniczego fachu, poprawczak ,koledzy kulawy Zdenek, Karel Svoboda i Jaromir Hvast P- Provident lub Patejuk chociaż tutaj sprawa się pokrywa. Na dowód Patejuka regularnie zaciągane są pożyczki w providencie a nawet w jednym z osiedlowych sklepików kupowany jest alkohol na zeszyt R-Ryniewicz – przypadkowy świadek jak Stanislav włamał się do zajezdni tramwajowej a łupem padł baniak z tramwajowym płynem hamulcowym S-Sebek Mila , szantaż jedno z drugim się pokrywa. Najczęściej szantażowana osoba we Wrocławiu. Pod szantażem odebrania opaski kapitańskiej wyłudzana jest ‘’ złotóweczka ’’ lub inne usługi. T- Terror ,metoda działania, zarobku , wszędzie gdzie się pojawi Stach terror ,pijacki . Oporowska ,blok socjalny, centrum miasta itd. U- U św. Brata Alberta. W tej noclegowni jest już persona nongrata po incydentach z wnoszeniem na teren alkoholu. W- Wigry 3 środek lokomocji Stacha. Przyczepka jednoosiowa na wyposażeniu . Z- Zajęczy pasztet. Ulubiona zagrycha Stacha, najlepiej z nal. Ks. Poniatowskiego

  • ~chudy (28.04.2013 22:47:57)
    tak ecik to był gość , ściągał piły głową z drugiego piętra i walił do bramy .

  • ~maku (28.04.2013 22:47:42)
    Czy kiedys opròcz Borowki gral w naszej młócce jakiś Niemiec lub dajmy na to Wloch?(nie liczac tego typa ktory kopal w Widzewie.jak mu na chrzcie dali bo wylecialo mi z glowy a koles kopal przyzwoicie i nagle znikł z naszych aren sukcesu)

  • ~pawka mocniej (28.04.2013 22:47:24)
    Zarzeczny szaleje w klubie disco? https://www.youtube.com/watch?v=YDu7Kw-DJZE

  • ~M (28.04.2013 22:47:04)
    Gliwie śmiało możecie dzisiaj dać 7. Przy całej degrengoladzie śląska wciąż musiał wyciągnąć dwa groźne strzały.

  • ~Stanislav Levy (28.04.2013 22:46:29)
    (wystawia Stevanovicia w pierwszym składzie, bo brat Stevanovicia ma pod Mariborem fabrykę chemiczną, w której wytwarzany jest niezwykłej klasy denaturat, o smaku ołomuńskich ekskrementów)

  • ~Gienek (28.04.2013 22:44:46)
    lepszy Stevanović co widział z bliska jak sie gra w Hiszpanii niż te pierdolone polskie drewna z 2 czy 3 ligi!

  • ode mnie Czesiek nie chciał świadectwa uczęszczania na w-f (28.04.2013 22:42:49)
    Śląsk zagrał tragicznie z Milą w składzie... Wiadomo - każdy może mieć słabszy dzień, ale na miejscu kibiców Śląska zacząłbym organizować składki, które przebiłyby rzekomą ofertę Chocago Fire.

  • ~to przecież fachowiec z Sanoka.... (28.04.2013 22:40:30)
    ...Lenczyk tak sie zna na piłce, on go sprowadził (nota bene przy większości transferów drużyn które prowadził Orest, maczał palce jego synuś prawnik wraz z kolegami - moglibyście cos o tym napisać)