Image and video hosting by TinyPic

Polonia Warszawa bez licencji na sezon 2013/2014?

23 kwietnia 2013 - 20:40


Polonia Warszawa ma bardzo małe szanse na uzyskanie licencji na sezon 2013/2014. Dzisiaj komisja licencyjna PZPN zakończyła analizę wniosków licencyjnych i dla Polonii werdykt jest druzgocący. Wygląda na to, że klub przygotował całą tę jakże skomplikowaną dokumentację niemal na kolanie, zaniedbał praktycznie każdy rozdział - nie tylko ten dotyczący finansów, ale nawet piłki młodzieżowej. Jak dotąd, żaden klub nie podszedł tak lekceważąco do procedury.

Wiadomo jednak, że kluczowe są zaległości. Te ani nie są spłacane, ani we wniosku nie zawarto niczego, co pozwoliłoby sądzić, że Ireneusz Król zacznie je spłacać. Plan przychodów na sezon 2013/2014 wygląda niemal jak żart. Napisano, że Ideon ma pozyskać jakieś środki finansowe. Tylko, że Ideon to tylko sponsor klubu.

Na oficjalnej stronie PZPN czytamy: "Jeden klub posiada przeterminowane zobowiązania finansowe w stosunku do podmiotów objętych ochroną przez procedurę licencyjną (należności klubów z tytułu transferów, należności związków piłkarskich, pracowników, w tym piłkarzy oraz należności publicznoprawne) a jednocześnie ze złożonej informacji finansowej nie wynika zamiar spłaty tych zobowiązań do zakończenia procesu licencyjnego. Brak zapłaty tych zobowiązań będzie skutkował odmową przyznania licencji. Spłata tych zobowiązań do momentu podjęcia decyzji o przyznaniu licencji, ale z naruszeniem terminu przewidzianego podręcznikiem licencyjnym (31 marca br) będzie skutkować karą regulaminową".

Tym klubem jest oczywiście Polonia. Musiałby się zdarzyć cud - może jakaś duża kumulacja w totolotku i szóstka trafiona przez Króla - by sytuacja się odwróciła przed 6 maja. Do tego czasu kluby mają czas, by poprawić przesłaną dokumentację.

Jeśli Polonia nie otrzyma licencji, w lidze utrzyma się przedostatni zespół.








Wygrana lub zwrot gotówki - 222zł CASHBACK w Expekt




Tagi: , ,

Komentarze

  • ~do @poinformowany (25.04.2013 10:37:27)
    Akurat obecna SSA Pogoń Szczecin powstała na bazie rezerw Pogoni,które w sezonie 2006/2007 występowały w IV lidze: [http://www.90minut.pl/liga/0/liga2589.html] --- Pogoń Szczecin Nowa w tamtym sezonie [2006/2007] awansowała sobie dopiero z B do A-klasy [ http://www.90minut.pl/liga/0/liga2601.html] --- zarówno tabela IV ligi jak i tabela V ligi z tego okresu [http://www.90minut.pl/liga/0/liga2593.html] nie wskazują jakoby Pogoń Szczecin Nowa miała się tam znajdować - więc trudno tu mówić o marszu do ekstraklasy od B-klasy jak w przypadku Zagłębia i Lechii.Podobnie rzecz się ma z GieKSą,która swój nowy rozdział w historii rozpoczęła od ligi IV.

  • ~L (25.04.2013 09:33:05)
    Zastanówcie sie dobrze czy chcecie oglądać w TV transmisje ze Świnoujścia, Zabek lub Niecieczy. Craxa ok a do awansu Zawiszy baaardzo daleko. Nie ma większej obludy niż pierdolenie o wysokim poziomie klubów I Ligii

  • ~Hanys (25.04.2013 09:26:09)
    I dobrze,jednych gorolów z Warszawy mniej-złodzieje!

  • ~Pollack (25.04.2013 01:50:11)
    Hi hi, mentalność kalego kurwa... jak przenoszono cały klub z Grodziska do Warszawy w celu gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, zmieniając tylko jego nazwę i przekazując umową cywilnoprawną herb to był dobry dzień. Jak niszczono klub z Grodziska (całkiem historyczny, bo data założenia 1922...) to był dobry dzień. Jak was JW sprzedawał niczym przechodzone dziwki facetowi który chciał przenieść licencję na Gieksę(ale po proteście jej kibiców tego nie zrobił) to też dobry dzień bo ekstraklasa została w Warszawie. Ale jak teraz was wysyłają do B klasy to wielki kurwa skandal, że jak tak można! Wielki klub z tradycjami niszczyć... szczyt hipokryzji! Wierzcie mi, że jak na poloneza nakleicie znaczek Ferrari to dalej będzie to polonez... więc Licencja z grodziska choćby się nazywała FC Wygwizdowo Górne, cały czas będzie licencją z Grodziska... Przyznajcie się że chodzicie na ten śmieszny stadionik bo licencja z grodziska nazwana Polonia jest w ekstraklasie, a jak z niej wypadnie to będzie "pase" i znajdziecie sobie jakiś inny klubik, w innym sporcie, byle był ciemiężony (w waszym mniemaniu), grał w najwyższej klasie rozgrywkowej i szastał kasą na zawodników, coby hasło "jak się wkurwimy to was wykupimy" było aktualne...

  • ~Do Warszawiaka (25.04.2013 00:27:41)
    Jednak okazales sie tepym chujem bez argumentow

  • ~Bie(L)any (24.04.2013 21:43:19)
    Polonia 100% kurwa

  • ~powiś(L)e (24.04.2013 21:36:04)
    Żeby było jeszcze śmieszniej to Król wisi firmie ochroniarskiej 80 tys.zyla która już powiedziała "taki chuj" i nic nie będzie za damski chuj ochraniać.Mecz z Bełchatowem ma obejrzeć 999 ludzi bo imprezka straciła status tzw.masowej.

  • ~Do Warszawiak (24.04.2013 21:13:45)
    ~Warszawiak mogl bys podac jakies wiarygodne zrodlo do tych pierdol ktore opowiadasz czy jestes jednym z kretynow ktorzy zaslyszeli jakas historie i ja powtarzaja. Prosil bym o konkretne zrodlo skad ta informacje wziales.

  • ~NN (24.04.2013 20:14:47)
    Poloniiiiiaaaa , heh o to walczyliście , już jesteście historią ... Bez odbioru

  • ~skowronek :) (24.04.2013 18:13:10)
    tradycje polonii = tułać się w niższych ligach i ewentualnie kupić licencje. nic poza tym

  • ~ZARZECZNY PIJE KUMYS (24.04.2013 17:18:41)
    MONGOLOIDZI Z CWKSu JUŻ TAŃCZĄ W SWOICH JURTACH Z RADOŚCI ZALEWAJĄC SWOJE MORDY KUMYSEM.

  • ~Warszawiak (24.04.2013 16:26:47)
    co wy macie do POLONII. To klub z tradycjami. Jak jakiś legionista zacznie mnie pouczać o historii że POLONIA to groklin albo disco polo warszawa to niech się nauczy Prawdziwej historii o legii. Że jest to, klub niby stworzony w 1916, to każdy wie, a to że np. w 1939r. legie rozwiązano a i że w 1945r. komuniści się do tegoż klubu odbudowy wzięli, aby zruinować sport w warszawie to niewiecie!!!!!!

  • ~KS_Stilon (24.04.2013 16:15:17)
    Do Poinformowany: Teoretycznie powinniśmy zacząć od B-klasy jak każdy nowo powstający klub.Jednak w istocie skorzystały na tej fuzji obie strony,bo do Stilonu przyszli najlepsi,wyróżniający się zawodnicy KS Nowiny Wielkie,a mały klub z Nowin i tak nie otrzymałby prawdopodobnie licencji na grę w IV lidze,ze względu na obiekt na którym grają (pomijając już omówione przeze mnie kwestie finansowe).Poza tym ogrywanie się zawodników Nowin,oraz ich dobra gra na poziomie Klasy Okręgowej może wpłynąć na ich transfer np. do Stilonu,który poszukuje zawodników głównie z okolic Gorzowa.W tej chwili gramy na stadionie należącym do Gorzowskiego OSIR-u o pojemności bodaj 3000 osób,na którym grało GKP Gorzów,a także dawny ZKS Stilon do 1996 r.Na razie niestety nie ma możliwości organizacji imprezy masowej i maksymalnie na stadion wchodzi 999 osób.Na ostatnim meczu u nas 1,5 tygodnia temu było ok. 800 osób,a najbardziej zagorzali fani stworzyli zajebistą atmosferę.

  • ~deer_hunter (24.04.2013 15:46:50)
    Mnie to najbardziej dziwi dlaczego przedostatni zespół ma się utrzymać, a nie 3-ci z II ligi awansować. To chyba jakiś żart! Ładnie się prezesi Ekstraklasy poustawiali. Jak liga była 18-sto zespołowa to spadały 4, jak 16-sto to tylko 2. Gdzie tu zachowanie proporcji!? 3 do spadku i 4-ta do barażu, tak to powinno wyglądać. Może skończyłoby się wtedy z tym, że po 20-tu kolejkach większość klubów gra o nic.

  • ~Poinformowany (24.04.2013 15:45:20)
    do Stilon, czyli jesteście na miejscu klubu, który wywalczył awans, ale nie miał środków... a Wy nie mieliście miejsca tylko środki ;-) Taki zakup jak w supermarkecie... Bo powinniście zacząć od B klasy...

  • ~Nazywam się M (24.04.2013 15:38:07)
    Jako kibic Legii muszę powiedzieć ze na początku sie ucieszyłem jednak po przemysleniu to już nie tak do końca. Klub i kibice nie powinni być karani za to ze jakiś golodupiec dorwal sie do władzy. Za kupienie licencji od Groclinu Polonii należy sie spadek bo nie tedy droga, ale z drugiej strony uważam ze to i tak jest nie fair. Osoba inwestujaca w piłkę powinna odpowiadać całym swoim kapitałem za to zeby nie robic krzywdy kibicą. 100 letni klub powinien być pod taka sama ochrona jak 100 letni pałac, czy obraz. To tak jak by pan królik kupił sobie Wawel bo by go było na to stać i w pizdu zrównał z ziemią po pól roku bo mu sie nie podoba i woli zrobić tam pole namiotowe. Czy dostał by na to pozwolenie miasta? Oczywiście ze nie, to dlaczego moze zrównac z ziemia 100 letnia tradycje piłkarska (tu sie nie chce wglebiac czy to faktyczne tradycja Polonii czy Groclinu, nie ważne). Podobny los mógł spotkać Legie kiedy pan Romanowski pozbierał zabawki i poszedł, podobny los spotkał Widzew kiedy pan Grajewski przestał wsadzić kasę podobnie było z Pogonia i grubymi milionami Bekdasa. Jak pisałem nie żałuje Polonii bo sama sobie winna, kupując licencje trzeba sie liczyć z tym ze ta licencje sie kiedyś sprzeda komu innemu takie zycie, ale nie o to tu chodzi. Paweł Zarzeczny mówi ze padła Troja, moze i padła, co mnie Troja interesuje, Polonia z reszta tez nie bardzo ale chodzi o to ze takie zachowania panów Wojciechowskich, Kroli i Ptaków którzy inwestują w piłkę a pozniej im sie nudzi i zostawiają klub w szarej dupie nie powinno miec miejsca. Rozumiem ze raz na jakiś czas klubowi w jakiejś lidze moze sie nie udać, wpaść w kłopoty finansowe i dowodzenia, ale nie do non stop w jednym kraju takie cyrki. Jak by pan Król kupując Polonię wiedział ze jak nie zapłaci Dvalishviliemu to ten bedzie miał prawo wejść z komornikiem do niego do domu i zabrać telewizor, sokowirowke i bursztynowe zerandole to by sie dwa razy zastanowił czy napewno mu sie opłaca w to bawić i czy go stać. A tak, kupił klub, znudziło mu sie i tyle, nawet zabardzo tego pewnie nie odczuł bo jego osobiście to nie dotyczy i on co miesiąc inkasuje swoją pensje. Wiem ze kluby sa jak firmy i nikt nikomu nie zabroni kupic firmy tylko po to zeby przejąć pracownikow, patenty poczym firmę zamknąć. Ale czy jak by pan król kupił np. Wedla zeby go zniszczyć i zamknąć to czy było by na to przyzwolenie? Oczywiście ze nie.

  • ~O wyższości monarchii nad komunizmem. (24.04.2013 15:28:43)
    Komuniści chcieli zniszczyć Polonię i nie umieli. Wpadł król i rozjebał :D

  • ~KS_Stilon (24.04.2013 15:21:56)
    Stilon nie gra na niczyjej licencji.Aczkolwiek latem 2011 roku przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi lubuskiej sezonu 2011/2012 doszło do przejęcia sekcji piłkarskiej klubu KS Nowiny Wielkie,który nie miał środków finansowych na grę w IV lidze w ww. sezonie,więc klub z Nowin pozostał w Klasie Okręgowej,w której gra do tej pory.Na takie warunki zgodził się Lubuski ZPN,który miał na uwadze,że Stilon to klub zasłużony w polskiej piłce i zezwolił na rozpoczęcie od IV ligi,a nie od B-klasy.W obecnej chwili radzimy sobie bardzo dobrze jesteśmy liderem po 18 rozegranych spotkaniach mamy 48 pkt. bilans meczów 15-3-0 i bilans bramek 64-6 (wliczając dwa walkowery 3:0 oddane nam w wyniku idiotycznych i nieuzasadnionych negatywnych opinii policji dot. rozegrania spotkań w Drezdenku oraz w Kożuchowie).Niestety odpadliśmy z Lubuskiego Pucharu Polski w 1/8 finału,bo skompromitowaliśmy się z grającymi w A-klasie amatorami GKP Pszczew przegrywając 0:1.

  • ~Poinformowany (24.04.2013 14:57:51)
    A Stilon Gorzów to na czyjej licencji gra w IV lidze?? Że się tak udziela w umoralnianiu innych i gaworzy jak dziecko o odbudowie klubu od podstaw? Od podstaw, to odbudowali KIBICE: Lechię, Zagłębie S., GKS, Pogoń. Kolejność nieprzypadkowa

  • Warszawiak (24.04.2013 14:54:32)
    Karma.

  • ~ff (24.04.2013 14:20:55)
    Zdecydowanie muszą być drużyny które spadają sportowo bo inaczej liga nie ma sensu. Dwie drużyny powinny lecieć do 1 ligi nawet jezeli 6 wyżej nie dostanie licencji ... uzupełnić ligę należy najwyżej sklasyfikowanymi zespolami z 1 ligi. Ktoś powie że tam syf i malaria, że stadionów nie ma, że pewnie też jazdy z licencją. Dobra, ale liga jest bez sensu jeżeli nikt nie spada albo spadnie tylko 1 drużyna. Maja lecieć 2 i koniec. A powinny moim zdaniem nawet 3 a nie tylko 2.

  • ~Jur (24.04.2013 14:17:44)
    Uwielbiam te napinki dzieci z Wołynia, które nawet herb sobie kupili :)

  • ~qwe (24.04.2013 13:56:04)
    Z tego co wiem problemy z licencja oprocz Polonii moga miec takze Widzew Ruch i Pogon

  • ~vald (24.04.2013 13:12:15)
    Pewnie dostaną warunkową, jak zwykle, a później będziemy się z nimi bujać przez cały następny sezon. Swoją drogą te drużyny, które mają spadać powinny spadać, a powinna awansować dodatkowa z I ligi, ale przepisy...

  • ~Krakus (24.04.2013 11:16:05)
    ale kto bez licencji? Groclin czy Polonia? i która Polonia - bo kilka ich było....

  • ~obiektywny (24.04.2013 10:41:44)
    Czy kibice KSP pamiętają swój żenujący transparent: "Jak się wkurzymy to i was wykupimy?". Cała Polska Wami gardzi, jak tanimi kurwami.

  • ~Machiavelli (24.04.2013 10:40:49)
    Groclin, Groclin... a na meczach zgodowych z Piotrcovią to "Pogoń Legia ae ae ao" się śpiewało...

  • ~do ~assanti (24.04.2013 10:13:31)
    koleżko... tu nikt nie mówi o Polonii, tylko o sztucznym tworze powstałym na bazie Dyskobolii. Trzeba było wtedy zaprotestować, jak to zrobili kibice Pogoni i Śląska, odmawiając przyjęcia wozu Drzymały... ale z honorem to wam nigdy nie było po drodze...

  • ~Zygmunt III Waza (24.04.2013 10:07:14)
    Każdy ma Kró(L)a, na jakiego zasłużył :)

  • ~KSP (24.04.2013 09:28:28)
    Jesteś z Wołynia mówię ci, ZAWSZE stąd byłaś skończ już wreszcie śnić, nie jesteś z Warszawy mówię ci, jesteś z Wołynia! O grodzisku możecie sobie pisać, ale każdy wie, że Polonia została założona w Wawie a legia na Wołyniu. Tyle.

  • ~Keaner (24.04.2013 08:48:04)
    Dostana dostaną. Zawsze straszą a i tak kazdy dostaje. Ta komisja licencyjna to żart

  • prywatnie emerytowany tamtejszej elektrociepłowni analizuje (24.04.2013 08:47:26)
    @~Praska POLONIA (23.04.2013 22:16:02) Chicagowska Polonia TO ROZUMIEM ALE W CZECHACH? Ne ma mowy.

  • ~KSP (24.04.2013 08:20:41)
    Polonia nie ma kibiców!

  • ~Szczakowianka Jaworzno (24.04.2013 08:20:00)
    Polonio trzymaj się! 100% ANTY LEGŁA

  • ~@~assanti (24.04.2013 07:28:20)
    To było kurwa protestować pajacu, a wy na dupach siedzieliście, jak Król zaczął się wam do klubu dobierać. Gdyby nie przeszkody formalnie i protest GKS "Polonii" nie byłoby już rok temu. Co wy matoły zrobiliście? 30 osób pokrzyczało pod siedzibą JW i tyle, a jak okazało się, ż eKról, który chciałzamordować wam klub zmuszony zostałzostać w Warszawie, to się z tym pogodziliście i co więcej - wielu było całkiem szczęśliwóych z Króla. Tak, zaglądałem na wasze forum się pośmiać (teraz zamknęliście dla niezalogowanych - wstyd, co?) i aż nie mogłem uwierzyć ilu ta menda miała wśród was obrońców. Co z tego, że zarówno Gieksiarze, jak i każdy kto choć trochę obserwował poczynania Króla w tym klubie mówili, że to przekręciarz - wy mieliście pajaców, którzy podniecali się jego zapowiedziami walki o najwyższe cele, podniecali się "oczyszczaniem" budżetu itd. Nie chce mi się o tym rozwodzić. Wszyscy się z was śmieją za bierność. Bierność gdy Grolin zmienił nazwę na Polonię. Bierność, gdy Król chciałzlikwidować klub. Bierność, gdy został. Żenada z jego obroną przez sporą część z was. Powiem krótko, klub z takimi kibicami niech wypierdala do B-klasy i mówię to jako ktoś, kto gardzi Ległą, więc nie zarzucaj mi debilu, że im kibicuje. Większość kibicowskiej Polski wami gardzi i cieszy się, że te wszystkie lata kurewstwa i kompromisów się zemściło.

  • ~Pan Bóg (24.04.2013 07:21:51)
    To kara za lewactwo.

  • ~assanti (24.04.2013 07:19:29)
    jaką trzeba być szmatą moralną pokazują tutaj zwolennicy, przynajmniej większość, słynnej z "dobrego tonu" i poprawności politycznej Legii. Jestem kibicem Polonii, ale NIGDY nie życzył bym wam, aby wasz klub został zmieciony z powierzchni ziemi przez debila właściciela. Radość w takiej sytuacji stawia was w rzędzie z ubeckimi zrywaczami paznokci, których niektórzy uważają za waszych protoplastów... może słusznie?

  • ~Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego (24.04.2013 07:18:38)
    (Obiecuje pomoc w odbudowie Groclinu.)

  • ~karma (24.04.2013 07:17:49)
    Wszystko wraca. Wraca kurewstwo Polonii i sprzedanie się Groclinowi, wraca przyjęcie z otwartymi rękoma Króla i włażenie mu w dupsko. Zupełnie nie jest mi szkoda tych sprzedawczyków.

  • ~skurminator (24.04.2013 06:42:18)
    Polonii szkoda, Króla nie. Szkoda bo to zawsze derby, z drugiej strony od dawna Polonia to kukła z Grodziska.

  • ~animal (24.04.2013 06:16:33)
    Oto opinie przedstawicieli upodlonego narodu.

  • ~My nie nażekamy! Śmierć malkontentom! (24.04.2013 04:01:52)
    CWKS zawsze z władzuchną!

  • ~rr (24.04.2013 03:55:01)
    no ciekaw jestem gdzie teraz legionistyczni hejterzy będą oglądać derby stolicy... Zdaje się że w Ząbkach też nie będzie wystarczająco pojemnego sektora dla gości. Może Bełchatów się utrzyma to się przejedziecie. Albo jak już skończą remont trybuny na Sużewcu to się załapiecie na derby. Powodzenia

  • ~http://tiny.cc/tajnaHistoriaFCBollywood (24.04.2013 03:54:32)
    http://tiny.cc/tajnaHistoriaFCBollywood

  • ~GROCLIN wraca na swoje miejsce (24.04.2013 01:40:44)
    bardzo dobrze, to kara za granie na cudzej licencji dla dyskopolo...

  • ~KS_Stilon (24.04.2013 01:36:57)
    Pewnie za rok o tej porze Polonia wycofa się z rozgrywek I ligi i będzie tym samym drugim w ostatnich latach klubem obok Stilonu Gorzów (w chwili wycofania się z rozgrywek I ligi pod nazwą GKP Gorzów),który musiał zejść na piłkarskie dno przez własnego właściciela,aby rozpocząć odbudowę swojej historii. *

  • Dominik Szymański (24.04.2013 01:34:07)
    Szkoda mi tego klubu. Tak samo, dokładnie przez to samo, a więc uznanie po czasie, że zarobić tak od razu się jednak nie da, kończy poznańska Warta. Ten sam cascus - starać się po kosztach zarobić. Pół roku, rok. 2 lata to już w zasadzie max, aby oczekiwać na jakiś cud, łaskawość miasta, nagły sponsor. Jak się uda, super. Jak nie - mam to w dupie, niech się martwią inni. Jestem z Poznania, z WL, a martwię się o Polonię Warszawa, jej pracowników, piłkarzy, kibiców, sympatyków. Bo po prostu tak się nie powinno postępować. Gdyby w tej samej sytuacji była Legia - też bym miał takie same odczucia. Moim zdaniem kluby piłkarskie są jak pomniki. Pomników się nie niszczy. Tym bardziej żywych...

  • ~SLK (24.04.2013 01:33:01)
    StanislavL mistrzowski, a Polonia czarna lewacka kurwa niech zdycha. W ostatniej lidze KAZDY mecz beda mieli jak derby z Legia i zera na wyjazdach ze strachu. Zdychaj szmato.

  • ~KS_Stilon (24.04.2013 01:17:26)
    I kolejny klub po Stilonie Gorzów i ŁKS Łódź będzie musiał zaczynać od IV ligi,tym razem będzie to Polonia Warszawa,bo zapewne ciężko im będzie cokolwiek zdziałać w I lidze w następnym sezonie (pieniędzy z transmisji od Canal Plus nie będzie,tylko parę groszy od Orange Sport,a to nie wystarczy na normalne funkcjonowanie klubu,nie wspominając o pensjach itd.).Pewnie za rok o tej porze Polonia wycofa się z rozgrywek I ligi i będzie tym samym drugim w ostatnich latach klubem obok Stilonu Gorzów (w chwili wycofania się z rozgrywek I ligi pod nazwą GKP Gorzów),który musiał zejść na piłkarskie dno,aby rozpocząć odbudowę swojej historii.

  • ~stanislavL (24.04.2013 00:29:52)
    do kierowniczki MOPS przychodzi podanie poleconym . Kierowniczka czyta ''Szanowna Pani,my lokatorzy bloku socjalnego zwracamy się z uprzejmą prośbą o usunięcie z naszej wspólnoty obywatela Czeskiej republiki niejakiego Stanislava. Zakłócanie ciszy nocnej przez tego pana jest na porządku dziennym. Prowadzi on w swoim lokalu melinę która często zamienia się w miejsce imprezy alkoholowej . Najgorzej jest jak z wizytą przyjeżdżają 3 koledzy z Ołomuńca.Cały blok socjalny dosłownie chodzi. Większość mieszkańców jest prześladowanych przez tego Pana a w szczególności Pani Jadwiga lat 78. Oddawanie moczu i kału na klatce schodowej i przed blokiem jest już normą. Odpiłowywanie metalowych poręczy oraz odkręcanie żarówek na klatkach również należy do zwyczajów Pana Stanislava. Pewnego niedzielnego ranka odpiłował wszystkie anteny satelitarne na dachu przez co naraził na straty finansowe 6 rodzin.Nie jesteśmy wstanie wymienić wszystkich przykładów skandalicznego zachowania ale przywołamy przykład zawodów w borowaniu wiertarką dziur w ścianie w środku nocy . Dalsze życie z tym panem pod jednym dachem jest już poza naszymi siłami,spokojne życie przez nie bójmy się użyć słowa pijacki terror zamieniło się w koszmar. Pan Stanislav jest bardzo niebezpieczny a trudno wytłumaczyć mu niestosowność jego zachowania gdyż rzadko widywany jest trzeźwy, z wyrazami szacunku....w tym momencie do pokoju kierowniczki MOPS wchodzi ładnie ubrany i zaczesany Stanislav. W ręku trzyma kaktusa i podroby ptasiego mleczka. Puszcza filutarnie oko do kobiety . Ta się uśmiecha do Staśka, ma słabość do niego. Pijackiego terroru w bloku socjalnym nic nie jest w stanie zatrzymać^

  • ~hand grenade (24.04.2013 00:29:30)
    Brudne, dyskopolowe ustrojstwo nie może liczyć nawet na resztki współczucia ze strony kibiców innych klubów. Król to taki szambowóz - nikt go nie lubi, ale ktoś musi wywieźć to dyskopolowe gówno na śmietnik futbolu.

  • ~vvv (24.04.2013 00:28:11)
    Jezeli nie otrzymaja licencji Krol sprzeda wszystko co jest do sprzedania lacznie z zapasem spinaczy z klubowego biura - forse do walizy i chodu do Wiednia, a Polonia w stan upadlosci, plajta, bankrut, zwiniecie interesu, koniec. To nowe stowarzyszenie pewnie bedzie chcialo reaktywowac Polonie: zaczna od najnizszego szczebla czy maja szanse jakoś na gruzach tego co jest wyladowac w 4 lidze? Ogolnie na jakiej podstawie mozna zrobic ten manewr z 4 liga? Kiedys GieKSa tak zrobila ...

  • ~a co jesli (24.04.2013 00:26:45)
    polonia wywalczy europejskie puchary? tez nie dostanie licencji czy bedzie grala w lidze europy jako czwartoligowiec? takiej sytuacji jeszcze nie bylo ;)

  • ~pieniadze graja nie sportowcy (24.04.2013 00:24:16)
    Legii to nawet sedziowie pomagaja...

  • ~Królowa (23.04.2013 23:46:47)
    Jedziemy z Irkiem na Hawaje. Nie mamy kasy na pierdoły. Żryjcie szczaw

  • ziom (23.04.2013 23:44:44)
    Znowu Cracovia przy zielonym stoliku... Oh, wait...

  • ~Bie(L)any (23.04.2013 23:40:50)
    Zdychaj w męczarniach, czarna dziwko.

  • ~Bielany 100% Legia (23.04.2013 23:38:52)
    Czarna konfidencka kurwa już na łożu śmierci, już spierdala z tego świata jebane czarne truchło...

  • ~Kazek Węgrzyn (23.04.2013 23:37:25)
    Fajna,naprawdę fajna wiadomość ale brakuje mi zęba

  • ~Bie(L)any (23.04.2013 23:36:02)
    Czarna kurwa już dogorywa, niedługo zdechnie.

  • ~Vuko (23.04.2013 23:30:26)
    kokokoko Legia spoko czarna kurwa chuj jej w oko wszyscy razem zaśpiewajmy kurwę pożegnajmy

  • ~nie płaczmy po groclinie (23.04.2013 23:19:25)
    m.slask.sport.pl dnia 06.08.2012: "Czy GieKSa kupi licencję stołecznego klubu? - Podręcznik licencyjny nie przewiduje takiej możliwości - ucina stanowczo Hilary Nowak, przewodniczący komisji licencyjnej PZPN-u. Jak zatem dokonać fuzji? Wszystko musiałby się odbyć na takiej zasadzie jak w przypadku Polonii, która w 2008 r. zastąpiła w ekstraklasie Groclin. Stało się to możliwe, bo klub z Grodziska Wlkp. po prostu zmienił swoją nazwę na Polonia i przeniósł siedzibę do stolicy." 

  • ~Krór (23.04.2013 23:13:00)
    oco chodzi przelew idzie przez Koreę,,a tam wojna ma być ,,to wina USA

  • ~Krór (23.04.2013 23:13:00)
    oco chodzi przelew idzie przez Koreę,,a tam wojna ma być ,,to wina USA

  • ~redzik (23.04.2013 23:12:53)
    i wlasnie dlatego podbeskidzie od pewnego czasu nzalatwia mecze np w chorzowie i w zabrzu...ot nasza polska pilka,,ps apropo s licencji to mam nadzieje ze kolejne kluby jej nie dostana nie wspominajac juz o kwiatkach w 1 lidze typu flotka,nieciecza zabki i wiele wiele innych haha

  • ~rysiu (23.04.2013 23:12:47)
    A i jeszcze ten Król - to chyba w Polsce jest możliwe udawanie biznesmena. Już dawno powinna go policja zawinąć za wałki, które robi.

  • ~sto(L)ica (23.04.2013 23:09:51)
    Jesteś z Grodziska mówię ci, zawsze tam byłaś, przestań wreszcie śnić. Nie jesteś z Warszawy mówię ci, jesteś z Grodziska

  • ~Marcin Brosz (23.04.2013 23:08:53)
    Może dzięki temu Odra wróci do ekstraklasy

  • ~kkk (23.04.2013 23:06:27)
    przecież ksp oficjalnie nie ma już od paru lat....po przejęciu licencji Dyskobolii oryginalna Polonia grała w 3 czy 4 lidze, a po pół roku została rozwiązana...więc o jakim ksp piszecie?? tego nie ma. jest twór grodzisko-muranowski. jebać kurwe!!! jednak czasami jest sprawiedliwość na tym świecie :) jak oni kiedyś innych załatwili tak teraz ktoś ich ujebie do końca!!! b-klasa czeka i łomot na każdym meczu wyłapany :) jebać konfidencko-lewackie ścierwo chwilowo okupujące kurnikna na k6!

  • ~Zawodnik (23.04.2013 23:06:24)
    Internetowi napinacze, chętnie Was nauczę szacunku do Dumy Stolicy! Co Wy wiecie o historii i o honorze? Mało jest klubów w e klapie, które zasługują na szacunek. Jednym z nich jest POLONIA WARSZAWA. A stworem to możecie nazywać, to co powstało za komuny i za komuny prężnie zaczęło działać! Między innymi Legła, szantażująca zawodników i z władzami generałow z zsrr.

  • ~Zawodnik (23.04.2013 23:06:23)
    Internetowi napinacze, chętnie Was nauczę szacunku do Dumy Stolicy! Co Wy wiecie o historii i o honorze? Mało jest klubów w e klapie, które zasługują na szacunek. Jednym z nich jest POLONIA WARSZAWA. A stworem to możecie nazywać, to co powstało za komuny i za komuny prężnie zaczęło działać! Między innymi Legła, szantażująca zawodników i z władzami generałow z zsrr.

  • ~Zawodnik (23.04.2013 23:06:21)
    Internetowi napinacze, chętnie Was nauczę szacunku do Dumy Stolicy! Co Wy wiecie o historii i o honorze? Mało jest klubów w e klapie, które zasługują na szacunek. Jednym z nich jest POLONIA WARSZAWA. A stworem to możecie nazywać, to co powstało za komuny i za komuny prężnie zaczęło działać! Między innymi Legła, szantażująca zawodników i z władzami generałow z zsrr.

  • ~rysiu (23.04.2013 23:03:08)
    Wreszcie! Śmieszny klub. Trener bierze pieniądze a grajki nie dostają. Brak stadionu, jakieś kartoflisko. Największe polityczne kur*** pojawiają się na trybunach. Zdegradować do C klasy.

  • ~gerard (23.04.2013 22:59:50)
    Na Bielsko narzekacie, poczekajcie na transmisje z Niecieczy. Jeśli klub ma organizację na poziomie Polonii, to bardzo dobrze, że nie dostanie licencji. Szkoda mi tej tradycji, bądź co bądź mistrzów Polski. Jedno jest pewne komisja musi pokazać, że dla takich ludzi jak Król nie ma miejsca w Polskim futbolu.

  • ~olds (23.04.2013 22:56:18)
    Jebać zieloną kurwę

  • ~Pollack (23.04.2013 22:51:01)
    I teraz wszystkie dziewczyny z Dysko-Polo śpiewają! B-Klaso ŁELKAMTU, B-KLASO ŁELKAMTU!!! A JAK SIĘ WKURWIMY DO GRODZISKA POWRÓCIMY!:D

  • ~jebuc (23.04.2013 22:46:12)
    I po co była ta fuzja z Groclinem? i tak Polonia spada:) Te połączenie Groclinu i Polonii sprawiło po kilku latach nastąpił upadek obydwu klubów:)

  • ~Kszysztow S. (23.04.2013 22:41:13)
    Po meczu jego ukochanej Barcelony, studio w Podgoricy całe w ekstrementach, zakola rosną z każdą chwilą, czyżby eldorado sie skonczyło?

  • ~asdasd (23.04.2013 22:38:19)
    Strach obleci panienki z Muranowa. B klasa czeka.

  • ~do (23.04.2013 22:27:31) (23.04.2013 22:31:59)
    wstyd kupić licencję fakt, dlatego kibice polonii z niecierpliwością czekają na utratę licencji przez obecny twór. Ale jakim gównem, podczłowiekiem, psem trzeba być żeby kibicować drużynie która kupowała mecze, a i dziś są wątpliwości co do uczciwości. I tę wątpliwości mają już nie tylko netowe trolle. hihi

  • ~I liga (23.04.2013 22:27:31)
    No to akurat tam gdzie tego klubu miejsce. Jakby ktoś nie pamiętał, w sezonie 2007/2008 Polonia zajęła w ówczesnej II lidze 7. miejsce i kupując licencję klubu z Grodziska Wielkopolskiego weszła do Ekstraklasy.

  • ~do (23.04.2013 22:19:48) (23.04.2013 22:23:42)
    a legia kuca przy siku

  • ~@ Mokotów z POLONIĄ (23.04.2013 22:19:48)
    Wy już zdychacie jak stare kurwy pod płotem więc jedyną rzeczą w akcie rozpaczy została wam tylko napinka w internecie.

  • ~Praska POLONIA (23.04.2013 22:16:02)
    Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM a obciągają jeszcze wiślakom i lechitom a najbardziej lubią obciągać Sebastianowi Mili hehehehehhehe

  • ~Mokotów z POLONIĄ (23.04.2013 22:13:59)
    Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM a obciągają jeszcze wiślakom i lechitom a najbardziej lubią obciągać Sebastianowi Mili hehehehehhehe

  • ~@ górny śląsk (23.04.2013 22:10:05)
    A wam chuj w dupe i trochę z węgla gruzu żeby nie było luzu

  • ~Targówek (23.04.2013 22:06:30)
    Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM Jebać ległą starą kurwę i jej kibiców co obciągają wszystkim POLONISTOM

  • ~górny śląsk (23.04.2013 22:03:55)
    oby wie kurwy warszawskie powinny zdychac :):):):)GÓRNY SLĄSK rzadzi jebac goroli

  • ~Polonia Warszawa 100 % antifa (23.04.2013 21:59:27)
    Irek Król-dziękujemy.

  • Mr. Niuniek (23.04.2013 21:58:52)
    Jesli Polonia nie dostanie licencji, to awansuje 3 zespol z 1 ligi. Tak jest (bylo?) w regulaminie.

  • ~adam(L) (23.04.2013 21:56:49)
    Jesteś z Grodziska mówię ci, zawsze tam żyłaś przestań wreszcie śnić. Nie jesteś z Warszawy mówię ci, jesteś z Grodziska! I tam wrócisz czarna ścierko!

  • ~Ireneusz Król (23.04.2013 21:52:09)
    (Rozpacza. Nie dostanie swojej złotówki.)

  • ~Pollack (23.04.2013 21:51:28)
    FUCK YEA! A jeszcze nie tak dawno temu, czarni witali krUla chlebkiem, miodkiem oraz własnymi anusami na tacy. To nic, że pierwotnie planował klubik zlikwidować i przerobić na kopertę z licencją (de facto należącą do Groclinu - system "jak kupił tak sprzedał")! Jak ich ochoczo posuwał za ich pieniążki i słodko pierdział do ucha o wielkiej polonii to skakali z radości na jego kolanach... i bardzo dobrze się dzieje. Jak ktoś tylko internetowo się umie pienić to niech się pieni! Wielkie fejsbukowe akcje tu napewno pomogą! A klubik w "realu" zlikwidują... JAK SIĘ WKURWIMY DO B KLASY SPIERDOLIMY ? :)

  • ~Stanislav Levy (23.04.2013 21:50:15)
    Stanislav Levy wjeżdza bez wazeliny w kałdziure Króla za to, że spuścił Polonie do 2 ligi. Po wyruchaniu wstaje i zaczyna lać na twarz Króla. Po oddaniu moczu czuje, że pod napletem zostały resztki sera, więc zbiera je palcem i smaruje nim kromkę chleba. Częstuje nim króla, ten mówi, że wyborny serek i pyta skąd taki ma. Po usłyszeniu odpowiedzi zaczyna wymiotować na wszystkich dookoła. Świnie przy korycie wołają, żeby już nie dokładał, bo nie zjedzą wszystkiego. Wtedy w nieba spada supermen i wypala swym laserowym wzrokiem napis "KSP PONAD RZYCIE" na pośladkach Króla. S. Levy nie mogąc pohamować śmiechu wypluwa przeżuwaną kanapkę z wykwintnym serkiem. Supermen odlatuje pozdrawiając wszystkich wesołym "ciągcie mi leszcze". Zgromadzona publika udziela gromkich braw. Kurtyna opada.

  • ~Komisja Licencyjna (23.04.2013 21:49:18)
    Rachu ciachu , Konfidencka Kurwa w piachu :)

  • ~@~@As (23.04.2013 21:41:16)
    nie było nigdy żadnej fuzji Polonii z Groclinem, po prostu klub z Grodzika zmienił nazwe na Polonia Warszawa i przeniósł siedzibe do Warszawy. Co oni zrobi z tym co sie kiedys nazywało Polonia to sami nie wiedza. Sami zaorali i unicestwili swój klub. Taka prawda. Za Wikipedią: 10 lipca 2008 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Groclin Dyskobolia SSA., które podjęło uchwałę o zmianie nazwy spółki na KSP Polonia Warszawa SSA oraz siedziby na Warszawę. Następnego dnia spółka została sprzedana Józefowi Wojciechowskiemu

  • ~B - KLASA (23.04.2013 21:39:27)
    Pamiętaj Czarna pierdolona ladacznico , że my tu na ciebie cierpliwie czekamy

  • ~@~do idiotów (23.04.2013 21:30:30)
    Co ty pierdolisz pajacu? Sami ciągle na niego narzekali, robili akcje pod domem i ostrzegali jaki to przekręciarz. Zresztą do tej pory na ich forum jest wątek Groclin i inne wałki o Królu, w którym wyśmiewają różne jego wypowiedzi i poczynania od przejęcia Polonii, po teraz, naijając się z frajerów, którzy Królowi w cokolwiek wierzą...

  • ~Sterowiec nad Warszawą (23.04.2013 21:29:45)
    Tak się kończy dawanie dupy na prawo i lewo. Czy to Groclin,czy GKS, jeden pies. "Jak się wkurzymy to was wszystkich wykupimy" pokazuje idealnie jaka była postawa kibiców drużyny użytkującej stadion na Muranowie. Nikt nie protestował przy fuzji z Groclinem, gdy była afera z klubem jedyne co pamiętam to grupa 30 kibiców Polonii krzycząca hasła. A no i internetowe bluzgi. Macie teraz to na co sami zasłużyliście.

  • ~asdadas (23.04.2013 21:28:29)
    I znowu więcej Polonii w internecie niż na pikietach mających ratować ich klub.

  • ~do ~Cała Warszawa jednym głosem (23.04.2013 21:27:57)
    az tak zle zyczyc mamie?

  • ~Polonia Ponad Wszystko (23.04.2013 21:27:37)
    nie ma co ukrywać - sytuacja klubu jest fatalna i w tej chwili nie ma żadnych szans na licencję. trzeba wypierdolić króla jak najszybciej, co zresztą i tak nie będzie żadnym gwarantem ratunku. jebać cweli, pozdrowienia dla normalnych kibiców piłki. wyjebanie z polskiej piłki ludzi takich jak król jest priorytetem.

  • ~karny dla Bayernu (23.04.2013 21:27:32)
    Kurwa baraz ma byc !!przedostantnia z 3miejscem w I lidze!

  • ~asasd (23.04.2013 21:26:56)
    Oj mamy mało kibiców to sprzedajmy resztę honoru. Powinni spaść do 4 ligi i Warszawa i okolice z chęcią przypomni KSP kto rządzi w Stolicy.

  • ~polonistki są śmieszne (23.04.2013 21:26:05)
    Fakty są takie, że Król chciał zlikwidować ich klub przed rokiem. Za samo to co mecz powinno z trybun lecieć wypierdalaj wieprzu i przeciwko właścicielowi powinny być organizowane protesty. Co zrobiły polonistki? Z uśmiechem dogdały się z Królem, przed którym wszyscy, a szczególnie Gieksiarze tych pajaców ostrzegali. Tu nie ma żadnego zaskoczenia. Gość chciał minimalizować straty, jak mu kwestie proceduralne i protest Gieksiarzy stanęły na przenosinach klubu. Sprzedać co się da, wyciągnąć łapska po kase z Canal, śmiać się z polonijnych frajerów. Taki to biznesplan.

  • ~Antek Policmajster (23.04.2013 21:24:35)
    was jebani kanalarze czeka to samo

  • ~Antek Policmajster (23.04.2013 21:24:35)
    was jebani kanalarze czeka to samo

  • ~paulina (23.04.2013 21:23:07)
    jako gamonica stana prosi druzyne polonii o skontaktowanie sie z szefem, ktory chetnie sluży radą. jego dewiza to: każdego dnia, o każdej porze, krzyś chetnie ci dopomoże

  • ~co do zasad (23.04.2013 21:22:55)
    To nie powinien utrzymywać się przedostatni klub, powinien być baraż o miejsce pomiędzy przedostatnim klubem Ekstraklasy, a ostatnim nie-awansującym I ligii. W dołach Ekstraklasy i tak zawsze chujnia organizacyjna, a w czubie I ligii (z reguły, choć zasady nie ma) kluby są lepiej poukładane. Dać im szansę.

  • ~co do zasad (23.04.2013 21:22:54)
    To nie powinien utrzymywać się przedostatni klub, powinien być baraż o miejsce pomiędzy przedostatnim klubem Ekstraklasy, a ostatnim nie-awansującym I ligii. W dołach Ekstraklasy i tak zawsze chujnia organizacyjna, a w czubie I ligii (z reguły, choć zasady nie ma) kluby są lepiej poukładane. Dać im szansę.

  • ~Cała Warszawavjednym głosem (23.04.2013 21:21:39)
    jebie w dupę wołyńską przybłędę zwana legia która tymczasowo gra na Łazienkowskiej

  • ~@As (23.04.2013 21:19:20)
    Fuzja Polonii i Groclinu przestaje obowiązywać. Przynajmniej tak być powinno. Może Ekstraklasa nie przyznając Polonii licencji przywróci temu klubowi honor. Po za tym trzeba rozumieć sytuację Polonii by krytykować ją za fuzję z Groclinem. Polonia to klub, który istnieje tylko dzięki prywatnym pieniądzom. łatwo takim Katowiczanom czy tym podobnym obrażać się na fuzje czy właściciela wiedząc, że w każdej chwili otrzymają pomoc od miasta. Polonia odkąd rządzi nią Gronkowiec nie może liczyć na jakiekolwiek finansowe wsparcie. Dla tego klubu gra w Ekstraklasie i prywatny sponsor obojętnie kto nim jest, zważywszy jak mało ma kibiców, to być albo nie być. Kilka lat po za elitą i ten klub zginie, bo "kibice" pójdą na ległą, a przy Polonii zostanie garstka najzagorzalszych fanatyków. Tak więc żeby krytykować Polonię trzeba znać dobrze sytuację tego kluby. A tak wrogo nastawionych włodarzy miasta do klubu nie ma w żadnym innym mieście w Polsce. Nawet sytuacja Zdanowskiej i Widzewa to pikuś. Kibice Polonii zgadzając się na fuzję a potem na Króla po prostu chwytali się ostatniej deski ratunku. Bo tonący nawet brzytwy się chwyta.

  • ~i bardzo dobrze (23.04.2013 21:19:14)
    dość patologii i organizacyjnej prowizorki, jak ich nie stać na granie na najwyższym poziomie rozgrywek, to niech wypierdalają na taki, na który ich stać. Jestem za jak najbardziej twardymi zasadami egzekwowanymi bez wyjątków.

  • ~RAF (23.04.2013 21:17:46)
    Na sam koniec zaorać ich kurnik i będzie spokój.

  • ~czyli że co? (23.04.2013 21:16:48)
    Jak Cracovia utrzymała się kosztem ŁKSu, to pocisk po Pasach był ogromny, a teraz to, że przedostatni zespół utrzyma się kosztem Polonii, podane w taki sposkojny sposób. No panowie, a czym niby różni się utrzymywanie dzisiaj przy zielonym stoliku, od tego co było wtedy? Że wówczas rządził nielubiany Lato, a teraz lubiany Boniek?

  • ~KamiennaUltras (23.04.2013 21:16:01)
    Ale się wkurwimy...jak się z ligi spierdolimy...

  • ~chris (23.04.2013 21:10:41)
    legia to druga barcelona!

  • ~@do idiotów (23.04.2013 21:08:30)
    poczytaj komentarze z lipca 2012 na forum kibiców Gieksy to zobaczysz co pisali o Królu. Tylko dzieki kibicom Gieksy Polonia nie jest dzis KP Katowice. Polonisci NIC nie zrobili (poz pokrzyczeniem jeden raz w 30 osób pod siedzibą JWC) Tu możesz przeczytać jak "protestowali" kibice Polonii http://wawrzyninfo.przegladsportowy.pl/2012/07/20/kibice-polonii-protestuja-na-forach-internetowych/

  • ~ikuwb (23.04.2013 21:02:45)
    do piachu! Dosyć gównianych klubików których jedynym argumentem licencyjnym jest chęć grania w Ekstraklasie. Wiem ze Polonia ma duże przeświadczenie o swojej wspaniałości i nieskazitelności ale niestety postawa roszczeniowa to za mało żeby grac w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tu powinno być miejsce dla klubów potrafiących zapełniać stadiony i zarabiających na swoje utrzymanie. Kluby ,które nie zarabiają nie rozwijają polskiej piłki ale są hamulcowymi. Pozostawianie takich klubów w Ekstraklasie bedzie powodowało precedens na który będą się powoływały inne kluby w przyszłości a na dodatek w każdej chwili może się to skończyć tym ze klub wycofa się z rozgrywek i będzie obciach bo trzeba będzie dopisywać walkowery. Powinno ITI to kupić i zrobić w tym miejscu bazę treningowa dla młodych piłkarzy. Polonia bardzo nawiązuje do swoich tradycji ale największą tradycja Polonii jest gra przez 42 lata w III lidze wiec będą zadowoleni.

  • ~stanislav levy (23.04.2013 21:01:21)
    w izbie spotyka sebastiana mile i kolegow z olomuńca. rozpoczyna sie zabawa, ktora konczy sie szamotaniną między s.l., a s.m.. walczą o pieniądze za las

  • ~As (23.04.2013 21:01:17)
    Jesli Polonia nie dostanie licencji i bedzie zaczynac od 4 ligi czy tez B klasy to czy w dalszym ciagu bedzie Dysko - Polonia czy fuzja w tym momencie przestanie byc wazna?

  • ~filon (23.04.2013 21:00:05)
    chujowe jest to że utrzymuje się zespół z ekstraklasy, a nie wchodzi więcej z 1 ligi. Znowu będziemy oglądać słabe podbeskidzie i bełchatów.

  • ~wks (23.04.2013 20:59:38)
    niech giną, mogli po odejściu JW wyjść z twarzą i zacząć od nowa to ponownie się skurwili, zero szacunku dla konfidentów

  • ~J.W (23.04.2013 20:59:08)
    ostatni raz nie otrzymałem licencji w 79

  • ~PEWNE INFO!!!!jedenjedenjedenascie (23.04.2013 20:58:42)
    TO SPISEK LEGII, PZPN,EKSTRAKLASY S.A., PEPSI, M.ST.WARSZAWY, SEDZIEGO JARZEBAKA I KAZIMIERZA NYCZA!!

  • ~xtc (23.04.2013 20:57:45)
    wisi mi to i powiewa, ale wg mnie miejsce za Polonię powinna zająć trzecia drużyna z I ligi.

  • ~do idiotów (23.04.2013 20:57:05)
    Żaden kibic GKS-u nigdy nigdzie nie ostrzegał nikogo przed Królem. Zmyślanie lvl. Legia....

  • ~stanislav levy (23.04.2013 20:56:17)
    kolejny raz trafia do izby wytrzezwien. na powitanie slyszy: witaj w domu!

  • ~Polonia trzymajcie sie (23.04.2013 20:56:12)
    Jestem kibicem innego klubu, ale bardzo lubie Polonię Warszawa. Zawsze przyjemnie ogląda się mecze na Konwitkorskiej. 3majcie sie!

  • ~HKS (23.04.2013 20:55:39)
    I tak w ostatniej chwili pewnie otrzymają licencję. A jak nie to za Polonię niech gra HUTNIK WARSZAWA, he he :)

  • ~Szkoda (23.04.2013 20:55:22)
    Ze dalej bedziemy musieli ogladac porywajace transmisje z Bielska-Bialej.

  • ~Don Antonio (23.04.2013 20:54:34)
    zblatowany z Weszło prezes PZPN nie daje licencji PW po to żeby zblatowany z Weszło trener Podbeskidzia utrzymał drużnę w ekstrklasie. Przypadek? Nie sondzem!

  • ~Jay Huke (23.04.2013 20:54:31)
    Lepiej byłoby gdyby zamiast przedostatniej drużyny TME do ligi wchodził 3 zespół z I ligi

  • ~Stolica (23.04.2013 20:54:15)
    Jebac bolszewikow z wolynia.

  • ~jedenStad (23.04.2013 20:53:32)
    GKS dziękuje Królowi! :)

  • ~asdasd (23.04.2013 20:53:23)
    A mówiła Gieksa żeby pogonić golasa to panowie z Muranowa nie słuchali. To Król wyruchał ich bez mydła.

  • ~Piciu (23.04.2013 20:52:50)
    A GieKSa mówiła! że macie go nie brać, a Wy swoje... Teraz cierpcie.

  • ~michał listkiewicz (23.04.2013 20:52:36)
    skandal! jak to? moja zasłużona jak nikt inny dla polskiej piłki prawdziwa polonia spada z ligi??? kto będzie bronił honoru klubów z tradycjami? takie legendy piłki jak groclin ( tfuu ) polonia czy amica ( tfu) Lech to przecież dla ligi skarb

  • ~Aaron Szechter (23.04.2013 20:52:28)
    Nie płakałem po Polonii

  • ~Cała Warszawa jednym głosem (23.04.2013 20:51:48)
    Zdychaj czarna kurwo!

  • ~kutas (23.04.2013 20:51:47)
    i dobrze chuj w dupe tym lewakowm pierdolonym :)

  • ~TSW1906 (23.04.2013 20:51:31)
    Je**c KSP!!!

  • ~sfsfsf (23.04.2013 20:51:05)
    sfsfsdfsfs

  • Opserwator (23.04.2013 20:49:55)
    hahaha

  • ~IREK KRÓL (23.04.2013 20:47:37)
    DZIĘKUJEMY :) !!!

  • ~ja (23.04.2013 20:47:13)
    i niech zdychają grodziskie kurwiszony